Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Online Apple Store Tr Açıldı

Önerilen Mesajlar

İşte karşınızda yeni İPhone ve yeni İPhone derken? Espriyi anlayamadım.

5s ve 5c diye iki model var ya odur.

Ben birşeyi çözemedim bu son tanıtılan ipad mini miydi ipad slim miydi ona baktımda göremedim o gelmedi mi daha

Onlar daha gelmedi.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece iphone mu alabiliyoruz? ^_^

Yalnız 7000tl'ye laptop da iyiymiş.. :blink:

Macbook!

Parasını hakettiğine inanmasam da reliability, güvenilirlik ve güvenlik olarak kullanışlı.

Bir de 7000 çok değil, monster'ın server laptop'ları vardı 15-16 milyara, hala da vardır muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir de 7000 çok değil, monster'ın server laptop'ları vardı 15-16 milyara, hala da vardır muhtemelen.

Hacım seninki de ölümü gösterip sıtmaya şükrettirmek gibi olmuş..

Aynı özelliklerdeki (retina hariç) laptopları maksimum, taş çatlasa, dünya yerinden oynasa 3000-3500'e alabilirken kalan 3500-4000'i ısırılmış elma amblemine ve retina ekrana mı veriyorum? bana mantıklı gelmiyor.. evet dediğim fiyata satılsa ben de Macbook alırım ama 7000'e benden ancak bir meççik alır...

Meççik için: http://tr.wiktionary.org/wiki/me%C3%A7%C3%A7ik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hacım seninki de ölümü gösterip sıtmaya şükrettirmek gibi olmuş..

Aynı özelliklerdeki (retina hariç) laptopları maksimum, taş çatlasa, dünya yerinden oynasa 3000-3500'e alabilirken kalan 3500-4000'i ısırılmış elma amblemine ve retina ekrana mı veriyorum? bana mantıklı gelmiyor.. evet dediğim fiyata satılsa ben de Macbook alırım ama 7000'e benden ancak bir meççik alır...

Meççik için: http://tr.wiktionary.org/wiki/me%C3%A7%C3%A7ik

Yahu 7000 laptop bizler için üretilen şeyler değil. Bize 3500'lik fazla bile yıllarca götürür. En az 5 yıl.

Kullanmadan macbook'u değerlendirmek biraz yanlış.Eskiden bende böyle diyordum. Şimdi ise büyük konuşmuyim param varsa diğerlerine bakmam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu 7000 laptop bizler için üretilen şeyler değil. Bize 3500'lik fazla bile yıllarca götürür. En az 5 yıl.

Kullanmadan macbook'u değerlendirmek biraz yanlış.Eskiden bende böyle diyordum. Şimdi ise büyük konuşmuyim param varsa diğerlerine bakmam.

3500 13'' değil mi? 15''e geçtin mi 5000 ve üzerine fırlıyor.. 13 de küçük birader..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3500 13'' değil mi? 15''e geçtin mi 5000 ve üzerine fırlıyor.. 13 de küçük birader..

Aynen öyle fırlıyor. Abd'den alırsak da 4400 lira. Retina ile fiyatlar arttı maalesef eskilerininde satışı artık yok.

Ben 2 yıl'ı aşkın süredir 13 kullanıyorum. Zaman zaman yetmiyor evet ama ne yapalım ? :)

Yalnız apple yine bizim için iyi iş çıkardı kimileri için geç olabilir ama kaç teknoloji firmasının direkt online satışı var ve desteği var (yakında ekleniyor)

Tebrikler Onlara

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.