Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2012 Focus 3 Sedan Bagaj Hacmi

Erhan Altunel

Soru

Merhaba arkadaşlar forumu uzun süredir takip ediyorum. Her konuda tecrübeli arkadaşların bilgilerinden oldukça faydalandım. Herkese teşekkür ediyorum.

Eski aracımı sattım ve şu anda yeni bir araç almak için araştırma yapıyorum. Neyse uzatmayayım focus 1,0 ecoboost titanium sedan veya 1,6 tdci titanium sedan arasında karar vermeye çalışıyorum. İyi bir fiyat alabilirsem sıfır alacağım. Olmazsa ikinci el de alabilirim. Sorum şu bu araçta 421 litrelik bagaj sadece 2013 modellerde mi var yoksa 2012 modellerde de var mı? Benim için bagaj önemli ve şu an focusta gördüğüm tek eksiklik sınıfına göre bagaj hacminin düşük olması. Eğer 2012 modellerde 421 litre olanlar varsa 2012 model ikinci el bir focus da alabilirim. Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.