Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Buyrun Bir Tatlımızı Yiyin

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

Gelmiyor musun sen bak işin ucunda şeker kırmızısı+tatlı var :)

bakalım gelmeye çalışırım :) ama söz vermekde istemem kardeşim ama gelmeye çalışacagım tatlıdan ziyada sizleri özledim abilerim kardeşlerim benımmm bitanesiniz sizlerrr :D bakın sıze olan sevgim çoşdu nıyeyse :D :D durdursun biri beni  :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bakalım gelmeye çalışırım :) ama söz vermekde istemem kardeşim ama gelmeye çalışacagım tatlıdan ziyada sizleri özledim abilerim kardeşlerim benımmm bitanesiniz sizlerrr :D bakın sıze olan sevgim çoşdu nıyeyse :D :D durdursun biri beni :kıhkıh:

:zha: harikasın :D zaten tatlı bahane focusclubtr ailesi şahane :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1-Servet Özkan

2-Erkan Uludağ

3-Zahid u

4-Ozan Karsavuran

5-Selçuk Soyer

6-İbrahim Dedeoğlu

7-Akın Aktaş

8-Erkan Dikici

9-Burak ILgın

10-Haydar Recep

11-Eren Kisa

12-Tolgahan Sağlami

13-Musa Dag

14. Volkan Bayındır :) eklermısın benıde erkan abı :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim bu forumda üye olarak kabul ettiğim kişiler; sabahları birbirinme günaydın diyen; birbirinin derdinden tasasından sevincinden haberdar olan; bir vesile ile aynı şehirde oldukları zaman birbirlerine vakit ayıran yani kısaca birbirini bilen hisseden kişilerdir.

Üye kaydı olsa da bizleri tanımayan bilmeyen ilgilenmeyen arkadaşları ne yazık ki bir dost olarak göremiyorum.

En kısa sürede fırsat bulup mesajı bulunmayan üyeler üzerinde bir temizlik yapıcaz, herkesin bilgisine.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim bu forumda üye olarak kabul ettiğim kişiler; sabahları birbirinme günaydın diyen; birbirinin derdinden tasasından sevincinden haberdar olan; bir vesile ile aynı şehirde oldukları zaman birbirlerine vakit ayıran yani kısaca birbirini bilen hisseden kişilerdir.

Üye kaydı olsa da bizleri tanımayan bilmeyen ilgilenmeyen arkadaşları ne yazık ki bir dost olarak göremiyorum.

En kısa sürede fırsat bulup mesajı bulunmayan üyeler üzerinde bir temizlik yapıcaz, herkesin bilgisine.

Hay agzin bal kaymak yesin sayin abim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.