Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Atiker Lpg?

Uğur D.

Önerilen Mesajlar

herkese mrb, umarım yanlış yerde konu açmamışımdır, uzun bi süredir focus 3 araç bakıyorum dizel di benzindi,donanımıydı bi türlü karar veremedim ya da kısmet olmadı diyelim, forumdanda bi çok konuda faydalı bilgiler edindim...

focus 3 ler için en uygun lpg markası brc ya da prins diye biliyoruz ama bi araç var ve atiker tüp takılmış (style powershift hb simit tüp) sahibi 10binde bir sadece 50 liralık bi bakımı var;( bi başlık değişiyomuş) ve hiç bi problem cıkarmamış şimdiye kadar,araç 54 binde ve lpg 30 binde takılmış aceba atiker tüplü aracı olan var mı, bu araç alınır mı,önerileriniz nedir?...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

50 liralık bakım dedikleri lpg filtresi. 10 liraya alıp kendiniz değiştirebilirsiniz 20 bin kmde bir. 

Lpg konuları çok tartışıldı atiker fena marka değil lpg taktıracak olsam brc değilde atiker taktırırdım montajda bitiyor bence iş. Tabi ayar çok önemli. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.