Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

#fordcebitte Teknoloji Rüzgarı Esecek - 2013 İstanbul Cebit Euroasia

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ford, 24 -27 Ekim tarihleri arasında CEBIT Bilişim Eurasia’da ileri teknolojilerle donatılmış Kuga ve ticaretin makam aracı Tourneo Custom modellerini sergilerken, sosyal medya etkinlikleri ile de ziyaretçilere sürprizler sunacak.

Ürettiği teknolojilerle otomotiv sektöründe gelecek trendlerini belirleyen Ford, 24-27 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek 14’üncü CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’nda ziyaretçileri karşılamaya hazırlanıyor. Ford’un en yeni teknolojilerle donatılmış Kuga ve Tourneo Custom modelleri, CNR Expo Fuarı Merkezi’nde 6’ncı salondaki Ford Otosan standında sergilenecek.

Teknoloji gelişimini akıllı sürüş teknolojileri, çevre teknolojileri, kaliteyi artıran teknolojiler ve güvenlik teknolojileri olmak üzere dört ana başlıkta başarıyla bir araya getiren Ford, bilişim fuarında hayat kolaylaştıran teknolojileriyle dikkat çeken ve sınıfında ilklerin temsilcisi olan Kuga’yı ziyaretçilerle buluşturacak. Ticaret hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geliştirilen; lüks, teknoloji ve tasarımı ile ön plana çıkan Tourneo Custom da Ford standındaki yerini alacak.

Ford Standı Sosyal Medya uygulamaları ile eğlendirirken kazandırıyor

Ford standında kuracağı sosyal medya uygulamaları  ile teknoloji meraklılarının dikkatini çekecek. Ford standında keyifli vakit geçirecek ziyaretçiler ayrıca, “Ticaretin Makam Aracı Tourneo Custom” ile çektirdikleri fotoğrafları #FordCebitte hashtag’i ile Instagram’da paylaştıkları fotoğrafları Presstagram uygulaması ile standdan basılı olarak alabilecek. Fuar süresinde #FordCebitte hashtagiyle atılan tweet’ler Ford Standındaki Tweetwall’da yayınlanırken, tweet atanlar arasındaki değerlendirmede ziyaretçilere sürpriz ödüller verilecek.

---> Bu fuar'dan foto ben çekemedim ama bulundum bugün.Bazı bilgiler aldım tabiki ilgili başlıklarda açıklayacağım.

Fordotosan_Cebit_Fuar_1-e1382613698893.j

ford_tourneo_custom.jpg

FordKuga.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cebit e gittim.

Ford standını ziyaret etim araçları inceleme fırsatım oldu. Kuga gerçekten hoş bir araç tekno paketliydi.

Ayrıca Ford standı bence sönüktü MFT li bir focus ta koysalarmış iyi olurdu :)

Onu öndeki CeBIT'te yaptılar sitemizde konusu mevcut :) 

CeBIT'in halka açık bölümünde kimse yoktuki bu sene tamamen partilerle belediyelerle dolmuş saçma sapan yer olmuş.

Kurumsal kısmı bir nebze iyiydi o da ingilizce bilenler için.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.