Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012+ Ford Focus Hood Quicklift System

Alparslan Kaplan

Önerilen Mesajlar

Güzel bir sistem ama Türkiye'de ise yaramaz kaput değişmiş muamelesi görür. Yoksa 50tl maliyeti var :)

Gelirsin burada detaylı anlatırsın alacak adamda buradan kontrol eder ne yaptığını.

Çok da tın yeni alacak adam... Ben arabamı onun için mi aldım da saklayacağım..Yapmayın gençler :P 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gelirsin burada detaylı anlatırsın alacak adamda buradan kontrol eder ne yaptığını.

Çok da tın yeni alacak adam... Ben arabamı onun için mi aldım da saklayacağım..Yapmayın gençler :P

Para kaybetmeyi goze alan yapsın tercih meselesi.

Sonuçta satılacak ve bu durum kayıp olarak yansıyacak baska birsey olmazsa tabii.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

takılan parçayı görünce kaput değişmiş demezler herhalde var mı böyle alıcılar?

Varsa da almasın kardeşim benim arabamı...

Bu tür beklentiler yaratıp ölmüş eşek arayanlara hizmet etmeyelim.

İkinci el piyasasına ön yargıları olanlar mı yoksa ön yargısı olanlardan çekinenler mi daha çok zarar veriyor acaba?

Arabayı gönlünce kullanamayanların ikinci grupta olanlar olduğu kesin de...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunun nedeni işten anlamayan test merkezleri. Aracın bagaj kapağı söküp takılmış bagajın sadece küçük bir kısmı boyanmış ama exper! vidalarla oynandığını görünce "abi değişmiş yazmam lazım buna" demişti. Alacak olan insan da bu adama güvenince böyle bir durum ortaya çıkıyor. Hele birde değişmiş damgası motor kaputu için vurulursa alın size en az 2 bin lira zarar. Hepimiz biliyoruz ki gerçekler bunlar. Ehrkes tercihini buna göre yapsın. Keşke forum olarak bu bilinci değiştirecek gücümüz olsa ama, yıllardır forumlarda boyanan parçaların olmasının arabayı yolda bırakmayacağı, kafaya çok fazla takılmaması konuları işlenir ama toplumdaki düşünceye pek bir etkisi olduğu söylenemez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunun nedeni işten anlamayan test merkezleri. Aracın bagaj kapağı söküp takılmış bagajın sadece küçük bir kısmı boyanmış ama exper! vidalarla oynandığını görünce "abi değişmiş yazmam lazım buna" demişti. Alacak olan insan da bu adama güvenince böyle bir durum ortaya çıkıyor. Hele birde değişmiş damgası motor kaputu için vurulursa alın size en az 2 bin lira zarar. Hepimiz biliyoruz ki gerçekler bunlar. Ehrkes tercihini buna göre yapsın. Keşke forum olarak bu bilinci değiştirecek gücümüz olsa ama, yıllardır forumlarda boyanan parçaların olmasının arabayı yolda bırakmayacağı, kafaya çok fazla takılmaması konuları işlenir ama toplumdaki düşünceye pek bir etkisi olduğu söylenemez.

Satmam başkasına veririm.. 2 bin lira düşüğüne verecek olsamda gider tanıdığıma veririm elin adamına vermem bu siteden birine veririm daha iyi.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.