Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Htc Desire 601 Almalı Mıyım ?

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

DHe açtığım konuyu aynen buraya da açıyorum 

2 yıldan uzun süre kullandığım HTC sensationdan sıkıldım . Beklediğim SONY Xperia Z1 2200 gibi fiyata çıkınca , LG G2 yi de 1600 e bir türlü içime sindiremediğimden , HTC One da  eskimesine rağmen 1800e pahalı geldiğinden, HTC butterfly S resmen satılmadığından , Samsung almayı Hyundai almak gibi gördüğümden (hadi LG gene KIA pozisyonunda ) :D zaten flagshipe de ihtiyacım olmadığından bu telefonu alsam mı diyorum.   

Bu HTC nin yeni orta seviye telefonu. 4G LTE özellikli ama TRde bu işe yaramayacaktır.  

Hepsiburada da 999 TL fiyatla çıkmış. 
Maksimum karta da 1000 TL lik alışverişe 100 TL maksipuan var yani 900e mal edilebilir gibi. 

4.5 " TFT ekran, gorilla glass 2, qHD (960x540) çözünürlük (yaklaşık 245 ppi) , 1.4 GHz hızda dual core snapdragon 400 işlemci, adreno 305 GPU 
1 GB RAM , 8 GB bellek (micro SD kart yuvası) , android 4.2.2 sense 5.0 
5 MP arka kamera,LED flaş,  VGA ön kamera , 
2100 mAh batarya 
plastic kasa 
dual stereo hoparlörler var görüntü olarak ONEa benzetilmiş ve pekçoklarının beğenmediği 2 tuşlu telefon 

Bunun yanında boom sound, zoe ve blinkfeed gibi ONEdaki özellikleri var yani bu telefonda bunları makul fiyata sunmayı amaçlamışlar. 
Bir iki yorum okudum hem elde bıraktığı his kaliteli diyorlar hem de ekran kağıt üstünde yetersiz görünüyor ama gerçekte hiç fena değil diyorlar. Ama donanım olarak gayet de orta seviyede görüldüğü üzere  

Ne  dersiniz alınır mı?

htc-desire-601-en-l45.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben lumia ları daha çok seviyorum. 925 oldukça iyi..

ama ihtiyaç android ise, htc iyi bir seçim olacaktır. bu modelde iyi görünüyor..şarjı nette iken en az 1 gün gidiyor mu acaba buna dikkat edilmeli. hiç olmazsa insanı gün içinde şarjsız bırakmamalı.

(samsung ve Hyundai için söylenenleri de çok garipsiyorum açıkçası.. samsung, samsung olarak piyasaya çıkmadan önce evinizde kullandığınız elektronik eşyaların içindeki parça olsun hatta bazen fason üretilmiş olan birçok beyaz eşyada dahil hepsi samsung veya Hyundai tesislerinde üretilmiştir. bu firmalar sadece son 10 yılda ciddi anlamda markalaşıp uluslararası piyasaya açıldılar. adamlar Panasonic i bile usa dan silip 1. sıraya oturdular..bunu sadece yazmak için yazdım konuyu dağıtmak niyetinde değilim..ve daha fazla yorum yapmayacağım. elantra bile bugün small overlap testini geçerken Mercedes in yan perde hava yastıkları açılmadığı için testte kaldığını bilelim.. Euro ncap den dedemizde 5 yıldız alır önemli olan bu testtir  http://www.iihs.org/iihs/ratings  - small overlap front testleri burada esas kriterdir Good-yeşil ve Acceptable-sarı iyidir)

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben lumia ları daha çok seviyorum. 925 oldukça iyi..

ama ihtiyaç android ise, htc iyi bir seçim olacaktır. bu modelde iyi görünüyor..şarjı nette iken en az 1 gün gidiyor mu acaba buna dikkat edilmeli. hiç olmazsa insanı gün içinde şarjsız bırakmamalı.

(samsung ve Hyundai için söylenenleri de çok garipsiyorum açıkçası.. samsung, samsung olarak piyasaya çıkmadan önce evinizde kullandığınız elektronik eşyaların içindeki parça olsun hatta bazen fason üretilmiş olan birçok beyaz eşyada dahil hepsi samsung veya Hyundai tesislerinde üretilmiştir. bu firmalar sadece son 10 yılda ciddi anlamda markalaşıp uluslararası piyasaya açıldılar. adamlar Panasonic i bile usa dan silip 1. sıraya oturdular..bunu sadece yazmak için yazdım konuyu dağıtmak niyetinde değilim..ve daha fazla yorum yapmayacağım. elantra bile bugün small overlap testini geçerken Mercedes in yan perde hava yastıkları açılmadığı için testte kaldığını bilelim.. Euro ncap den dedemizde 5 yıldız alır önemli olan bu testtir  http://www.iihs.org/iihs/ratings  - small overlap front testleri burada esas kriterdir Good-yeşil ve Acceptable-sarı iyidir)

Samsungun ve hyundainin sorunu  aç kurt gibi her yere saldırması adam 199 TLlik tuşlu telefon da yapıyor, 2300 TLlik note 3 de. Hyundai de aynı: i10 da yapıyor , equus da. Tamam donanım vs iyi ama imaj net değil benim kafamda. Hani bu ladar çingenelik beni rahatsız ediyor. Adam bir ağır olur oturaklı olur bir yeri hedefler . Yoksa donanım ve özellik olarak hiç sorunum yok gayet iyiler. 

Doktor'um almışken 2GB Rami olan bi model baksan

Pahalı yavv onlar. En düşüğü 1600 işte. Şöyle 1000 TL altında samsung olmayan 2 GB RAMli android var mı ki? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samsungun ve hyundainin sorunu  aç kurt gibi her yere saldırması adam 199 TLlik tuşlu telefon da yapıyor, 2300 TLlik note 3 de. Hyundai de aynı: i10 da yapıyor , equus da. Tamam donanım vs iyi ama imaj net değil benim kafamda. Hani bu ladar çingenelik beni rahatsız ediyor. Adam bir ağır olur oturaklı olur bir yeri hedefler . Yoksa donanım ve özellik olarak hiç sorunum yok gayet iyiler. 

Pahalı yavv onlar. En düşüğü 1600 işte. Şöyle 1000 TL altında samsung olmayan 2 GB RAMli android var mı ki? 

1000 Tl altına yoktur hocam 1200e falan çıkarsanız vardır belki :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8gb hafızanın kullanılabilir kısmı 4,5gb imiş. Yeter diyorsanız alınır. Uygulamalar 4.2 üzerinde sd karta taşınamadığı için yetersiz gelebilir. S4 mini veya htc One mini biraz daha iyi olabilir. Bugün telefon alsam Lg G2 32 gb alırdım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8gb hafızanın kullanılabilir kısmı 4,5gb imiş. Yeter diyorsanız alınır. Uygulamalar 4.2 üzerinde sd karta taşınamadığı için yetersiz gelebilir. S4 mini veya htc One mini biraz daha iyi olabilir. Bugün telefon alsam Lg G2 32 gb alırdım.

Niye öyle bir saçmalık yapmışlar ki. Dün dogubanki dolaştım TR garantili LG G2 1450, htc öne 1400 tl ye inmiş. Bu arada tapatalk androidde artık bedava yuklenin beyler.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niye öyle bir saçmalık yapmışlar ki. Dün dogubanki dolaştım TR garantili LG G2 1450, htc öne 1400 tl ye inmiş. Bu arada tapatalk androidde artık bedava yuklenin beyler.

Lg 16gb bile kullanıcıya 11gb bırakıyor. Sd kart yok. 32 alınmalı bence. Bir de Doğubank Tr garantili pek güvenilmez bence. Pasaport kaydı değildir umarım. 3-5 ayda bir kapanıyor onlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lg 16gb bile kullanıcıya 11gb bırakıyor. Sd kart yok. 32 alınmalı bence. Bir de Doğubank Tr garantili pek güvenilmez bence. Pasaport kaydı değildir umarım. 3-5 ayda bir kapanıyor onlar.

Üstünde logo'su oluyor birde imei ile sorgulayınca ithalatçı yazıyor sorun olmaz :yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her ikiside olabiliyor ona göre fiyat değişebiliyor sonuçta imei sorgulama olarak ikisinde de ithalaçı diyor yani sahte kayıt olmuyor sorun olmaz bu şekilde.

Uyduruk pasaport kaydını bırakmışlar alınır o zaman.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.