Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Wrc Rally Finland , Uçan Arabalar :)

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

@Mertcan Çelik, hiçde fena olmaz aslında düşünmek lazım bı  

Çok masraflı malesef. 500-700 arasında sadece G27 tutmakta. Ona bir de PS3 lazım.

Hatta benim hayallerimde play seat de var da onun Tr'deki maliyetini bile bulamadım.

Bir kere G25 + playseat + hoparlör kombinasyonuna denk geldim sahibindende 1250 tl idi, belki hala duruyordur.

Ben dayımın G25'i 1-2 haftalığına almıştım Dirt 3'ten başlayıp arada otobüs de kullanıp euro truck simulatora da el atmıştım baya eğlenceli geçmişti :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok masraflı malesef. 500-700 arasında sadece G27 tutmakta. Ona bir de PS3 lazım.

Hatta benim hayallerimde play seat de var da onun Tr'deki maliyetini bile bulamadım.

Bir kere G25 + playseat + hoparlör kombinasyonuna denk geldim sahibindende 1250 tl idi, belki hala duruyordur.

Ben dayımın G25'i 1-2 haftalığına almıştım Dirt 3'ten başlayıp arada otobüs de kullanıp euro truck simulatora da el atmıştım baya eğlenceli geçmişti :)

Geri nasıl verdin :D 2 hafta sonunda geri vermek tarıfsız bır acı gıbı olurdu heralde sanırım olmaması daha ıyı en azından ıcım acımaz  :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geri nasıl verdin :D 2 hafta sonunda geri vermek tarıfsız bır acı gıbı olurdu heralde sanırım olmaması daha ıyı en azından ıcım acımaz  :kıhkıh:

Biraz öyle oldu da zaten alırken küçük kuzen var ona katakulli yapıp almıştık, akşamın onunda o uyuduktan sonra filan gidip almıştım, istendiğinde verdim direkt. Euro Truck Simulator'da çok iyi seviyeye gelmiştim tır ile ilginç hareketler yapıyordum  :kıhkıh:

Tır park etmek hala zor iş bence :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz öyle oldu da zaten alırken küçük kuzen var ona katakulli yapıp almıştık, akşamın onunda o uyuduktan sonra filan gidip almıştım, istendiğinde verdim direkt. Euro Truck Simulator'da çok iyi seviyeye gelmiştim tır ile ilginç hareketler yapıyordum  :kıhkıh:

Tır park etmek hala zor iş bence :)

:D dayınlara taşınmayı hıc dusundunmu  :kop:  :kop:  bugune kadar kullandıgım en buyuk arac wosvagen multıvandı :D Tır'ı bılemıycem

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla dayım da bildim bileli zaman buldukça oyun oynadığı için taşınmam sorunu çözmez :D

Playstation 1 zamanlarında Tomb Raider serisini bitirmişti o zamanının az izlememiştim :)

Hiç oyunda yaptıklarını gercekde denemek ıstedınmı :D ben kesın ısterdım hatta belkı denerdımde :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiç oyunda yaptıklarını gercekde denemek ıstedınmı :D ben kesın ısterdım hatta belkı denerdımde :D :D

Dirt 3'te sağa sola vurunca arabanın kaporta yamuluyor, son halini bildiğin için deneme riskini almıyorsun  :kıhkıh:  :kıhkıh:

En iyi ihtimalle sağ ve sol arkaya macunsuz veya az macunlu boya gerekiyordu ben oynarken :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dirt 3'te sağa sola vurunca arabanın kaporta yamuluyor, son halini bildiğin için deneme riskini almıyorsun  :kıhkıh:  :kıhkıh:

En iyi ihtimalle sağ ve sol arkaya macunsuz veya az macunlu boya gerekiyordu ben oynarken :D

:kop:  :kop:  o halini gördukden sonra gercekde yapmaya gerek kalmıyo dıyosun yanı  :lol:  napsam para biriktirip alsam mı söyle uygun bısey bulup baya övdun valla oynamadan bagımlısı oldum desem yerıdır  :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:kop:  :kop:  o halini gördukden sonra gercekde yapmaya gerek kalmıyo dıyosun yanı  :lol:  napsam para biriktirip alsam mı söyle uygun bısey bulup baya övdun valla oynamadan bagımlısı oldum desem yerıdır  :yeah:

Oynamadan kesinlikle alma, aldıktan sonra satması zahmetli, alması da zahmetli, sıkılma ihtimalin de var, benim ilk kez sardırıp sonra almaktan vazgeçmemdeki en büyük sebep sıkılacak olmamdı. Playstation ile oynamak en mantıklısı çünkü online oynayabiliyorsun. Ford servislerinin çoğunluğunda var G25-G27 önce bir orada dene bence :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oynamadan kesinlikle alma, aldıktan sonra satması zahmetli, alması da zahmetli, sıkılma ihtimalin de var, benim ilk kez sardırıp sonra almaktan vazgeçmemdeki en büyük sebep sıkılacak olmamdı. Playstation ile oynamak en mantıklısı çünkü online oynayabiliyorsun. Ford servislerinin çoğunluğunda var G25-G27 önce bir orada dene bence :)

Denemeden almam tabiki belkı hoşnut kalmıycam yanı :D Playstation alırsamda fifa yada pe 2013 u falan ögrenırım dıye dusunuyorum cevremdekı herkes bılıyor cokda zevk alıyor bı ben pek sevmıyorum acaba bendemı bısey var dıye dusunuyorum :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.