Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Tdci 30.000-60.000-90000 Km Bakım Ücretleri

Mertcan Çelik

Önerilen Mesajlar

Merhaba altta ki linkte bulunan yağ filtresi aracım için uygun mudur. 2012 Focus 3 dizel aracın yağ filtresi açık ve kağıt tip midir. Özellikle zaman kaybı olmaması için sizlere sormak istedim. 

Yağ filtresi için tıklayınız

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

İstanbul’da 30 bin bakıma1025 diyorlar. İndirimle 930. Yakın zaman da bende düşünüyorum. 

--7 dakika sonra eklendi--

Arkadaşlar ayrıca garantisi devam eden aracı özel serviste yaptırsak ( orijinal ve faturalı parçalar) garanti bozulur mu. Yaptıracağım servis bozulmaz sesi ama emin olamadım. 

Can Aydin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Can Aydin yazdı:

Arkadaşlar ayrıca garantisi devam eden aracı özel serviste yaptırsak ( orijinal ve faturalı parçalar) garanti bozulur mu. Yaptıracağım servis bozulmaz sesi ama emin olamadım. 

Özel servis doğru parça ile doğru işlemi yapmışsa kanunen bozulmaz.

Ama yetkili servis zorluk çıkartabilir garanti durumunda ve iş mahkemeye kadar uzayabilir. 

Bununla beraber 1000 TL gibi abuk rakamlarla bu bence göze alınacak bir risk.

Tam sağılan inek durumundayız...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
11 saat önce, Murat Karan yazdı:

Anneler günü kampanyası %25 indirim varmış arkadaşlar ay sonuna kadar bilgilerinize.

Müşteri azalınca ne yapacaklarını şaşırdılar. Arkasından bir de Ramazan kampanyası bekliyoruz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Herkese merhaba. Aracım 2015 Focus 1.6 TDCI . 60000 km bakımı için Manisa Ford Çetaş'tan fiyat istedim. 920 lira dediler. Birincisi fiyat normal mi? İkincisi karter contası, karter kapağı gibi bir şeylerin de değişeceğini söyledi. Aracın garanti süresi bitti. Açıkçası bu fiyat bakım için bana fazla geldi. Tam olarak neler değişiyor? Yedek parçalarda hangi markaları önerirsiniz? Ortalama fiyatı özel serviste kaça olur bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yağ

yağ filtresi

hava filtresi

polen

karter tapası ve contası

yakıt filtresi

bakım işçiliğinden oluşuyor fiyat indirimsiz olarak verilmiş  destek olacaklardır. yaşından dolayı ford life kartınızla %15 indirim alabilirsiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Ozan Kar, başlığı Focus 3 Tdci 30.000-60.000-90000 Km Bakım Ücretleri olarak değiştirdi

Focus 3 1.5 tdci 45000 km bakımı 854 tl tuttu. Filtre ve baltalar Er-Ol otomotiv, şanzıman yağı Motul multi dctf internetten alındı. Motor yağı Petronas Syntium 7000E 0w30 sanayiden alındı. Sonuç mükemmel...

--0 dakika sonra eklendi--

Bu arada aracın powershift olduğunu yazmayı unutmuşum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.