Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

en az 7-8 yıldır alışveriş yaparım bu siteden. sahibinden haz etmesemde sistem düzgün ve dürüst çalışıyor. 1-2 garantiye yolladığım ürün, 1-2 iade ettiğim ürün oldu. hiç sıkıntı yaşamadım. iade formunu düzgün doldurup, iade kabul mesajını bekleyin sonra kargo ile ücretsiz yollayın.

en son iadem focus3 e bagaj havuzu iadesi idi. yeni focus bagaj havuzu diye sipariş verdim focus 2 havuzu geldi hediye olarakta 1 lt cam suyu. cam suyunu arkadaşa hediye ettikten sonra okulda, çıkışta kutuyu açıp hatalı ürün olduğunu gördüm. prosedürü takip edip iade ettim. cam suyu ücretini ödeyim dedim. hediye ettim geri isteyemem dedim. hediyemiz olsun dediler. belki 3 tl lik bir şey ama yaklaşım güzel.

bir kaç saat öncede, boş yazılabilir cd-DVD-lastik parlatıcı jel siparişi verdim..

şu sıralar 100 tl siparişe kargo bedava.

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu site de ürünleri dışardan toptancı gibi yerlerden alıyor yanlışım yoksa çğnkü bazen denk geliyor burada indirimde olan ürün başka sitelerde de indirime giriyor aynı fiyat ve ürün açıklama kısmı da aynı yazı ve düzen de oluyor. Sanırım sıkıntı tedarikçiden kaynaklı sitenin hatası değil gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Lan gene bu son artık deyip gene bunlardan alıyorum :( Adamlar da buna güveniyor sanırım. 

Tatilde son akşam annemin saatini kaybettik o da saatsiz duramaz. İstanbula inince bir saat baktım. Saatçiler 140 diyor. 110-120ye vermeye bakıyor. Bunlarda 65 TL. Hemen siparişi çaktım. 1 haftadır hala tedarikte. Mesaj atıyorum ürün yoksa paramı iade edin diye yine cevap vermiyorlar.

Bu arada bir apple kablosu bir de HTC telefon aldım. Onlarda sorun çıkmamıştı :) 

edit: Vay arkadaş 10 TL hediye çeki verdiler. Hala saat yok ortada

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yav işin komik tarafı bu saat bu fiyata son 22 tane stok bitince fiyat 95 TL ye çıkacak diyor.

Nerde olum 22 tane 31Temmuzdan beri tedarik bekliyoruz. 

Ben geçen yıl TV alırken de sürekli günlük takip ediyordum o şekilde yazdıkları tamamen uydurma, bitse bile geri başlıyor o yazılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi mesaj attığında otomatik cevap yolluyorlar. Tesadüf denk gelecekte birisi cevap yazacak. Ben sizi tüketici haklarına şikayet ettim artık mahkemeyle hesaplaşın diye yazdığımda hemen dönüş yapıyorlar.

Döner bıçaklarıyla dalalım abiiiiii :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.