Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

elektronik eşya alışverişinde sıkıntı çıkarabiliyorlar.

''Yahu sorun varsa geri gönder halletsinler'' demeyin .Heveslenerek aldığınız ürünün ufak tefek de olsa arızalı olduğunu anladığınızda moral olarak çöküntü yaşıyorsunuz.

lg telefon aldım, arızalı çıktı. Geri yolladım istemiyorum dedim tamir edip göndermişler

samsung tablet aldım, spen ekranın bir bölümünde çalışmıyor.Geri göndersem 1 aya ancak gelicek.Oysa tableti derslerde aktif olarak kullanıyorum.

Elektronik haricinde pek sorun yaşamadım.Ancak elektronik alırken genelde tercih etmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

elektronik eşya alışverişinde sıkıntı çıkarabiliyorlar.

''Yahu sorun varsa geri gönder halletsinler'' demeyin .Heveslenerek aldığınız ürünün ufak tefek de olsa arızalı olduğunu anladığınızda moral olarak çöküntü yaşıyorsunuz.

lg telefon aldım, arızalı çıktı. Geri yolladım istemiyorum dedim tamir edip göndermişler

samsung tablet aldım, spen ekranın bir bölümünde çalışmıyor.Geri göndersem 1 aya ancak gelicek.Oysa tableti derslerde aktif olarak kullanıyorum.

Elektronik haricinde pek sorun yaşamadım.Ancak elektronik alırken genelde tercih etmiyorum

Elektronikte genelde arızadan iade edilen ve sonra tamir edilen ürünlerin internette ve çok indirimle satış yapan mağazalarda satıldığını ve sizinde başınıza geldiği gibi birçok kullanıcının mağdur olduğunu duydum. Bu nedenle elektronik olunca mevzu 3 fazla verip yetkili mağazasından almak en güzeli.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yerel garantisi olduğu sürece nerede alındığının hiçbir anlamı yok. :D bu durumda en ucuzu neyse oradan alırım!

Ya tabiki ucuz olması güzel ama şöyle düşün telefon aldın ucuz garantili açıyorsun kutuyu piksel kaybı var. Sonra ver garantiye aplle ise telefon değişiyor diperlerşnde ekranı. E sıfır ama açılmış tamir görmüş makinan oluyor. Tamamen şans işi bu iş. Mağazaya iade edersin hemen. Ama internet alışverişinde adamı bezdirirler.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aldığım yer muhatabım değil ki. Direk garantiye veriyorsun.

Evet ama sonuçta sıfır parası ver ikinci el telefon yada elektronik cihaz kullan. Bide tamirini bekle dur. Bunu ben en yetkili kişiden duydum. Büyğk mağazaların ucuz sattıkları ürünlerin çoğu iade edilip tamir edilen ürünlermiş. IIH önermem valla
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan bey,

Yanlış biliyorsunuz mağazadan alınan ürün 7 iş gününü geçer ise iade edemezsiniz bunu nereye giderseniz gidin aynıdır.

E ticaret den alınan bir ürün 15 iş günü cayma hakkınız olup 1 ay içinde eğer ürün kusurlu ise iade işlemi yada değişim yapılmaktadır.

Ancak almak istediğiniz genelde Elektronik ürünler de her zaman en ucuz ve iyi olan bir yerden almak daha iyidir.

Telefon ürünlerine gelince;

Apple ve diğer samsung,LG ve Huawei, sony ürünlerinde ise her zaman müşteri mağdur ise değişim yada iade alınmış olup ilgi gösterilmiştir.

Yapan ben olduğum için 2 yıldır hiç bir müşterimizi mağdur etmedik ve etmeyiz.

Hizlial.com da müşteri memnuniyetli çalışılmaktadır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tür şeyler illaki olur depocuların dan kaynaklanan sıkıntıdır.Hizlial.com da bu tür bir şey olsa dahi size mağduriyet hediyesi verilmektedir. Kargo ücreti ödemiyorsunuz.

Az önce alışverişimi yaptım :D bakalım neler olacak :P Mini buzdolabı aldım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

bunlardan almayayım diyorum gene alıyorum gene pişman oluyorum. Bu sefer bunların suçu yok yalnız. Eve ütü alınacak bizim hanım  300-500lük Tefallere bakıyor. Ben de bir tane Fakir buldum. Teknik özellik olarak daha pahalıütülerden iyi. Google da aradım en ucuz HBCda çıktı. 90 TL ..4-5 de gönderi ile 95 Tlye..Bizim hanıma sordum olur bunu alalım dedi. Neyse bunlar yolladı bizim hanım kullandı beğendi falan. 

Geçen gün bir baktım. Carrefourda aynı ütü 10 Tl daha ucuz, kargo yok ve de 20-30 TL lik yanında deterjan hediyeli  :smiley2k:  :smiley2k:  :smiley2k:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunlardan almayayım diyorum gene alıyorum gene pişman oluyorum. Bu sefer bunların suçu yok yalnız. Eve ütü alınacak bizim hanım  300-500lük Tefallere bakıyor. Ben de bir tane Fakir buldum. Teknik özellik olarak daha pahalıütülerden iyi. Google da aradım en ucuz HBCda çıktı. 90 TL ..4-5 de gönderi ile 95 Tlye..Bizim hanıma sordum olur bunu alalım dedi. Neyse bunlar yolladı bizim hanım kullandı beğendi falan. 

Geçen gün bir baktım. Carrefourda aynı ütü 10 Tl daha ucuz, kargo yok ve de 20-30 TL lik yanında deterjan hediyeli  :smiley2k:  :smiley2k:  :smiley2k:

Abi senin iletilerinin tümünde hep bir TL.lafı geçiyor azcık iskoçmusun nesin ya....ye gitsin aaaa bu nedir... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.