Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Silecek Değişimi

Gökhan Demir

Soru

Arkadaslar merhaba Basit bir konuda yardımınıza ihtiyacım var aracım Focus 3 2011 ve 45000 km de. sileceklerim artık işlevini yitirdi ve değiştirmek istiyorum sileceklerim ucundaki keçe kismimi değiştiriyoruz yoksa takım olarak mi değişmesi lazım ne kadara mal olur silecek degisimi bana

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
bundan bende şikayetçiyim... 

her sene bakım sırasında serviste silecekleride önlü arkalı değiştiririm. Arka sileceği ne kadar değiştirsek te camda sürekli iz bırakıyor. 

Bulamadın mı bi çözüm yolu dostum [emoji28]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18 saat önce, Olcay Sert yazdı:

geçen orj takacaktım usta bosh takalım sessşz çalışsın dedi. taktık bosh ben pek bi fark göremedim yada duyamadım

Bildiğim kadarıyla aynı silecekler (bosch aerotwin ile), sadece marka farkı var.

18 saat önce, Mert Yürüyen yazdı:

bundan bende şikayetçiyim... 

her sene bakım sırasında serviste silecekleride önlü arkalı değiştiririm. Arka sileceği ne kadar değiştirsek te camda sürekli iz bırakıyor. 

Arkada toz çok birikiyor, bu nedenle de iz bırakması normal. Ama arada fıskıyeyide çalıştırınca temiz oluyor bende.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Olcay Sert Fomoco 50 ise benim dediğim silecek değildir. Otosanın tedarik ettiği bir silecek daha var, ucuz versiyon olarak. Orjinal sileceğin fiyatı 100 küsur çünkü c-max için, focus da benzerdir diye tahmin ediyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Murat Kavuk yazdı:

@Olcay Sert Fomoco 50 ise benim dediğim silecek değildir. Otosanın tedarik ettiği bir silecek daha var, ucuz versiyon olarak. Orjinal sileceğin fiyatı 100 küsur çünkü c-max için, focus da benzerdir diye tahmin ediyorum. 

C-max orj,olan 130 gibi fiyatı vardı.

WhatsApp Image 2016-11-24 at 16.07.43.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ne silecekmiş arkadaş yahu

RBWleri söktüm gönderdim, gittim bauhausa 70cm sadece muz bosh vardı 35tl filan

sanayiye gittim lastik aldım, geldim onlarıda takamadım, yağladım ettim genede girmedi.

boschmu alsam silbakmı alsam bilemedim.

--36 dakika sonra eklendi--

Bosch aldım, 69tl (OHA demek istiyorum, RBW 20tlydi kargosuyla birlikte) 15 lirada çöpe atmış oldum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bi silecek sorusuda bende gelsin.. 2 yıldan beri hiç değimemiş sileceklerimi değişeyim artık diyorum..

Şu alttaki iki ürün arasında sanırım bı fark var

https://www.sileceksepeti.com/Ford-Focus-3-Silecek-Seti-2012-2017-Bosch-Aerotwin-A640S,PR-1178.html

https://www.sileceksepeti.com/Ford-Focus-3-Silecek-Takimi-2012-2017-Bosch-Aerotwin-Plus,PR-276.html

biri uzunluk 750 biri 725 diyor

hangısı benım aracla daha uyumlu olur  

focus 3.5 mca sedan  ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 saat önce, okan ali yazdı:

Bi silecek sorusuda bende gelsin.. 2 yıldan beri hiç değimemiş sileceklerimi değişeyim artık diyorum..

Şu alttaki iki ürün arasında sanırım bı fark var

https://www.sileceksepeti.com/Ford-Focus-3-Silecek-Seti-2012-2017-Bosch-Aerotwin-A640S,PR-1178.html

https://www.sileceksepeti.com/Ford-Focus-3-Silecek-Takimi-2012-2017-Bosch-Aerotwin-Plus,PR-276.html

biri uzunluk 750 biri 725 diyor

hangısı benım aracla daha uyumlu olur  

focus 3.5 mca sedan  ? 

Hocam ben bosch aerotwin kullanmıştım,açık konuşmak gerekirse memnun kaldığımı söyleyemem. İz de bırakıyordu ses de yapıyordu o yüzden bence fiyatı tuzlu da olsa orijinal takmakta fayda görüyorum,karar sizin tabi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.