Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
  • 0
Gökhan Demir

Focus 3 Silecek Değişimi

Soru

Arkadaslar merhaba Basit bir konuda yardımınıza ihtiyacım var aracım Focus 3 2011 ve 45000 km de. sileceklerim artık işlevini yitirdi ve değiştirmek istiyorum sileceklerim ucundaki keçe kismimi değiştiriyoruz yoksa takım olarak mi değişmesi lazım ne kadara mal olur silecek degisimi bana

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 141 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Bir saat önce, Cem Boneval yazdı:

Defalarca yazdım, üç yıldır iki araçta da Silbak kullanıyorum ve en geç yıllık değiştirdiğim için işlevinden de fiyatından pek memnunum.

Silbak deneyeceğim bundan sonra 👍

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

1 haftalık Maxtel deneyimim...Ses yok,iz yok.Hatta öyle bir siliyor ki sanki cam yerinde yokmuş gibi.Fakat malzeme sanki biraz dayanıksız gibi uzun süreli kullanım olacağını sanmıyorum.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Bana gelen maxtel rezil. Sileceklerin tam ortası yani bağlantı yerlerinde iz bırakıyor. Çöp yani. Bugün silecek lastiği sipariş verdim tekrar. Eskisinin lastiğini çıkarıp taktım çok kolaylıkla. İyi bir silecek lastiği ile başka bir silecek aramaya gerek yok. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
15.01.2019 - 13:52 tarihinde, suat coşkun yazdı:

1 haftalık Maxtel deneyimim...Ses yok,iz yok.Hatta öyle bir siliyor ki sanki cam yerinde yokmuş gibi.Fakat malzeme sanki biraz dayanıksız gibi uzun süreli kullanım olacağını sanmıyorum.

Bende aynı şekilde sıkıntısız kullanıyorum, ömrü kısa olacak konusunda da sana katılıyorum. Gelecek kış yenisini alırız diye düşünüyorum, 34 tl nasılsa...

19 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Bana gelen maxtel rezil. Sileceklerin tam ortası yani bağlantı yerlerinde iz bırakıyor. Çöp yani. Bugün silecek lastiği sipariş verdim tekrar. Eskisinin lastiğini çıkarıp taktım çok kolaylıkla. İyi bir silecek lastiği ile başka bir silecek aramaya gerek yok. 

İlginç olmuş Zafer, benim tavsiyemle Mertcan aldı Focus 3 için ve memnun.

Farklılık var demek ki ürünlerde...

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.