Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Silecek Değişimi

Gökhan Demir

Soru

Arkadaslar merhaba Basit bir konuda yardımınıza ihtiyacım var aracım Focus 3 2011 ve 45000 km de. sileceklerim artık işlevini yitirdi ve değiştirmek istiyorum sileceklerim ucundaki keçe kismimi değiştiriyoruz yoksa takım olarak mi değişmesi lazım ne kadara mal olur silecek degisimi bana

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
Bir saat önce, Cem Boneval yazdı:

Defalarca yazdım, üç yıldır iki araçta da Silbak kullanıyorum ve en geç yıllık değiştirdiğim için işlevinden de fiyatından pek memnunum.

Silbak deneyeceğim bundan sonra ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bana gelen maxtel rezil. Sileceklerin tam ortası yani bağlantı yerlerinde iz bırakıyor. Çöp yani. Bugün silecek lastiği sipariş verdim tekrar. Eskisinin lastiğini çıkarıp taktım çok kolaylıkla. İyi bir silecek lastiği ile başka bir silecek aramaya gerek yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
15.01.2019 - 13:52 tarihinde, suat coşkun yazdı:

1 haftalık Maxtel deneyimim...Ses yok,iz yok.Hatta öyle bir siliyor ki sanki cam yerinde yokmuş gibi.Fakat malzeme sanki biraz dayanıksız gibi uzun süreli kullanım olacağını sanmıyorum.

Bende aynı şekilde sıkıntısız kullanıyorum, ömrü kısa olacak konusunda da sana katılıyorum. Gelecek kış yenisini alırız diye düşünüyorum, 34 tl nasılsa...

19 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Bana gelen maxtel rezil. Sileceklerin tam ortası yani bağlantı yerlerinde iz bırakıyor. Çöp yani. Bugün silecek lastiği sipariş verdim tekrar. Eskisinin lastiğini çıkarıp taktım çok kolaylıkla. İyi bir silecek lastiği ile başka bir silecek aramaya gerek yok. 

İlginç olmuş Zafer, benim tavsiyemle Mertcan aldı Focus 3 için ve memnun.

Farklılık var demek ki ürünlerde...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
15.01.2019 - 01:23 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Konuyu biraz okusanız. ? Çok az, çıkacak hepsi.

Konuyu defalarda okudugum icin soruyorum zaten birsi silbak cok iyi diyor hemen altında birisi cok kotu diyor digeri baska marka soyluyor dıgerı hıc memnun kalmamıs bakdıgmda uzun zamandrda hıc kmse konu hakkında kullandıgını yazmamıs bende buyuzden sorayım dedim. Bence bu formu bu sayfayı kapatsınlar yonetim birisi bisey yazsa hemen konuyu oku diye atliyor birileri.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 dakika önce, ismail soner can yazdı:

Konuyu defalarda okudugum icin soruyorum zaten birsi silbak cok iyi diyor hemen altında birisi cok kotu diyor digeri baska marka soyluyor dıgerı hıc memnun kalmamıs bakdıgmda uzun zamandrda hıc kmse konu hakkında kullandıgını yazmamıs bende buyuzden sorayım dedim. Bence bu formu bu sayfayı kapatsınlar yonetim birisi bisey yazsa hemen konuyu oku diye atliyor birileri.

Hocam istediğiniz ürün kimyasal, herkesin beklentisi, montajı bile farklı. Biz de size gereksiz cevap vererek zaman kaybetmenizi sağlayabiliriz, bu daha fazla hoşunuza gidecek belli ki ? Biraz daha geniş düşünün lütfen. Konu içerisinde yazan yazıyor zaten bir daha bir daha bir daha sorunca ne değişiyor? Genel değil de spesifik soru olsa eyvallah, ancak genel bir konunun içinde tekrar genel bir sorunun tekrarlanması gereksiz, bizim de uyarımız sizin belki okumama ihtimaliniz ve buna yol göstermek. 

Bu formu değil de bu forumu kapatmamızı istediğiniz için teşekkürler, bunu değerlendireceğiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Hocam istediğiniz ürün kimyasal, herkesin beklentisi, montajı bile farklı. Biz de size gereksiz cevap vererek zaman kaybetmenizi sağlayabiliriz, bu daha fazla hoşunuza gidecek belli ki ? Biraz daha geniş düşünün lütfen. Konu içerisinde yazan yazıyor zaten bir daha bir daha bir daha sorunca ne değişiyor? Biz birine sen cevap verme sus mu diyoruz? Hayır ancak yine cevap gelmemiş değil mi? Demek ki çok da yanlış bir şey önermemişiz. Bu formu değil de bu forumu kapatmamızı istediğiniz için teşekkürler, bunu değerlendireceğiz.

hocam vaktim geniş olduğu için bu sayfa olsun gerekse başka forumdaki paylaşımlar olsun hepsini okudum herkes bir şeyden şikayet etmiş benimde kafam karıştığı için belki bir arkadaş kullandığı ve memnun kaldığı bir ürünü önerebilir diye sordum su firmanın sileceği nasıldır diye sorsam dicem arkadaş haklı dığer sayfalarda görüş belirtmişler onlara bir bak .İnsanlar buraya bir şeyler öğrenmeye danışmaya yada deneyimlerini anlatmaya geliyor  bu yüzden direk önceki sayfaları okusan bulursun deyip kestirmek hoş bir cevap olmuyor saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
15.01.2019 - 00:01 tarihinde, ismail soner can yazdı:

merhaba bende 2015 3.5 kasa aracımın sileceklerin, degisdirmek istiyorum bosch markada bayag pahalı varmı kaliteli uygun fiyat olan silecek..

15.01.2019 - 01:23 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Konuyu biraz okusanız. ? Çok az, çıkacak hepsi.

3 dakika önce, ismail soner can yazdı:

hocam vaktim geniş olduğu için bu sayfa olsun gerekse başka forumdaki paylaşımlar olsun hepsini okudum herkes bir şeyden şikayet etmiş benimde kafam karıştığı için belki bir arkadaş kullandığı ve memnun kaldığı bir ürünü önerebilir diye sordum su firmanın sileceği nasıldır diye sorsam dicem arkadaş haklı dığer sayfalarda görüş belirtmişler onlara bir bak .İnsanlar buraya bir şeyler öğrenmeye danışmaya yada deneyimlerini anlatmaya geliyor  bu yüzden direk önceki sayfaları okusan bulursun deyip kestirmek hoş bir cevap olmuyor saygılar.

Sorduğunuz soru, Bosch'dan ucuz uygun fiyatlı kaliteli ürün var mı? Yukarda alıntıladım. Ben buna cevap yazmışım yani sizin düşündüklerinizi okuyarak cevap vermemişim ? Ve görünen o ki siz zaten bu ürünleri bulup yorumlarına kadar okumuşsunuz. Burada yanlış olan şeyi hala anlamadım. 

Şimdi siz kendinizi bizlerin yerine koyun, sizce biz size yardımcı olmak için mi varız yoksa öylesine mi sizin için zaman harcıyoruz. 

Saygılar bizden ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben yeni Silbak marka aldım. Çifti 45 TL kargo dahil. Beğendim. Araba Focus 3 MCA. Orijinali 110 TL dedi Er-Ol oto. Daha önce Focus 2 varken Bosch ve Silbak yine kullandım. İkisi de 2 yıl idare ediyor, 3. yıl ses yapıyor. Bence 45 TL uygun. Silecekler orijinali kadar kaliteli duruyor. Ömrünü zaman gösterecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 dakika önce, Ercan C yazdı:

Bugun 60tl silbak aldim cok ses yapti ve silecekler inerken sag taraf sola bayagi su atiyor geri iade ettim

Bir tanıdığımda Ford Transit var. Aracını 2016 yılında sıfır olarak almıştı ve silecekleri hiç değiştirmedi. İlk günkü gibi tertemiz ve sessiz çalışıyor. Bende 2 yılda 3 defa silecek değiştirdim. İki defa Silbak sonuncusu da İnwells marka. Demem o ki acaba yağmurdan kaçarken doluya mı tutuluyoruz? ? Orjinal silecekler bu kadar süre iyi performans veriyorsa sürekli uyduruk ürünleri kullanıp zaman kaybediyoruz gibi geliyor bazen.  İşin sonuna baktığımızda aynı zaman aralıklarında 1 orjinal silecek,  3/4 piyasa malına eşdeğer gibi gözüküyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Ercan C yazdı:

bosch aero twin A640 silecek almistim bayagi memnun kaldim bugun sanayide bulamadim

https://www.hepsiburada.com/bosch-aerotwin-ford-focus-iii-silecek-takimi-oca-2011-ara-2017-p-OTSLCK750750MLT01

Linkteki ürüne bir bakın isterseniz yorumlar olumlu yönde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.