Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Silecek Değişimi

Gökhan Demir

Soru

Arkadaslar merhaba Basit bir konuda yardımınıza ihtiyacım var aracım Focus 3 2011 ve 45000 km de. sileceklerim artık işlevini yitirdi ve değiştirmek istiyorum sileceklerim ucundaki keçe kismimi değiştiriyoruz yoksa takım olarak mi değişmesi lazım ne kadara mal olur silecek degisimi bana

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 1
6 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Haftasonu bir uğrayayım, o zamana kadar da Er-ol otodna orijinal fiyatı öğreneyim, fiyat yakınsa orijinal takım alırım abi :)

--2 dakika sonra eklendi--

@ER-OL Otomotiv stokta varsa ön takım ve arka silecek için fiyat verir misiniz? 2015 model sw araç. (Kodlar zaten sw araç için sanırım)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Serviste epeyce para istiyorlarmış. Ben yıllardır sileceğin sadece lastik kısmını alıyorum ve lastiğini değiştiriyorum. İskeletine fazladan ücret ödemiyorum. Fiyatı uygun ama orta kaliteli Rbw marka var. Swf markası kaliteli fiyatıda Rbw ye göre pahalıdır.Lastiği değiştirmek içinde biraz maharet el becerisi gerekli. Anlamıyorsanız pek kurcalamayın derim :) Yakup Hocamın verdiği linklerdekinden alın aracınıza takın. Ortalama 1 sene sizi götürecektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Serviste epeyce para istiyorlarmış. Ben yıllardır sileceğin sadece lastik kısmını alıyorum ve lastiğini değiştiriyorum. İskeletine fazladan ücret ödemiyorum. Fiyatı uygun ama orta kaliteli Rbw marka var. Swf markası kaliteli fiyatıda Rbw ye göre pahalıdır.Lastiği değiştirmek içinde biraz maharet el becerisi gerekli. Anlamıyorsanız pek kurcalamayın derim :) Yakup Hocamın verdiği linklerdekinden alın aracınıza takın. Ortalama 1 sene sizi götürecektir.

muz sileceklerin takımı basit oyle degilmi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.