Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kış Lastiği İçin Önerileriniz Nelerdir?

veysel kılıç

Önerilen Mesajlar

Petlas bolunun karlı buzlu asfalt görünmeyen yollarında gayet iyiydi. İlk senesiymiş, lastikçi ilk sene iyi sonra çöp dedi. Yalın 3 senelik olanıda kullanmış oda çok iyiydi dedi. Ben bizzat kullanmadım ama benim 4 senelik ug8lerle arada çokta fark yok gibi geldi.

Bir başka 4 senelik ug8de W124e taktık, temde otobüsler kamyonlar kalmışken/kaza yapmışken (zaten tek şerit açık sayılır) biz sorunsuz gittik (Yalın oldukça yavaş gitti ama, kamyonlar bile solladı bazen).

Gerededeki kayak pistine çıkarken önümüzdekiler kalınca kaldık, zorlamayalım diyip zincir takıp çıkıp indik. Bolu yollarında da üzmedi, ben bi kere kaldım oynarken, onda da biraz patinaj çekip çıktım. Kontrolsuz yada aşırı bi kayma yapmadı. Kaç kmdeler bilmiyorum ama 6.5 mm civarı diş derinliği var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

Bir de bunların hepsini arkadna çekişli eski mercolarla yaptını di mi siz

petlas poloda. Yalının kullandığı 3 yıllık petlas hangi arabada bilmiyorum, kuzeninde varmış.

bide yeni aklıma geldi Yalının dayısımı ne petlasta müdürmüş, ölsem petlas almam diyormuş :)

gerisi evet utkucanın arkadan çekişli 93 200E

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Remzi Karaca yazdı:

Petlas 205/55/16 yeni arabaya iki hafta önce 640₺ ye aldım.
Eski araçlarda da 15" ve 17" Petlas kullanmıştım pek üzmedi. Bu ebat petlas kışlık ilk defa aldım.
Yerli mali yurdun malı... modunda devam ediyoruz emoji846.png

Lassa ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lassa ? 

Lassa'yı hep Bridgestone'un ikinci/alt ürünü gibi algılamışımdır. Belki yanlış ama, algı oluşmuş bir kere...
Lastikçilerin Michelin'ın alt markası bu abi komoron yada googyear / debica tavsiyelerini oldum olası tercih etmemişimdir.

Bu nedenle Lassa sevmiyom [emoji4]

Bu arada petlas'ın starmaax diye alt markası vardı galiba onu da sevmem.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Remzi Karaca yazdı:

Lassa'yı hep Bridgestone'un ikinci/alt ürünü gibi algılamışımdır. Belki yanlış ama, algı oluşmuş bir kere...
Lastikçilerin Michelin'ın alt markası bu abi komoron yada googyear / debica tavsiyelerini oldum olası tercih etmemişimdir.

Bu nedenle Lassa sevmiyom emoji4.png

Bu arada petlas'ın starmaax diye alt markası vardı galiba onu da sevmem.

Ama Petlas 4. sınıf, Brids 1. sınıf marka

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama Petlas 4. sınıf, Brids 1. sınıf marka

Doğrudur, ikisini karşılaştırmak gibi bir niyetim yok zaten.
Bridgestone alınabilir
1. Sınıfın (benim algıma göre) alt markası kaçıncı sınıf oluyor ona da bir sınıflandırma yapar mısın?
Bu arda petlas'ı çok görmüşsün [emoji4] jinyu vs. gibi gubidik markalar bu sıralamada 7. 8. sınıf mı oluyor?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Remzi Karaca yazdı:

Doğrudur, ikisini karşılaştırmak gibi bir niyetim yok zaten.
Bridgestone alınabilir
1. Sınıfın (benim algıma göre) alt markası kaçıncı sınıf oluyor ona da bir sınıflandırma yapar mısın?
Bu arda petlas'ı çok görmüşsün emoji4.png jinyu vs. gibi gubidik markalar bu sıralamada 7. 8. sınıf mı oluyor?

Bunun sınıflandırmasını benim yaptığımı mı düşünüyorsunuz? Merak ettim. :) Cevap vereyim, hayır :yeah: 

Starmaxx ile Petlas aynı zaten daha altı da yok, bilginize.

Ayrıca Lassa alt marka değil, teknoloji desteği alıyor sadece.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.