Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kış Lastiği İçin Önerileriniz Nelerdir?

veysel kılıç

Önerilen Mesajlar

Sizin 4 yıllık Petlas tecrübenizden Petlas'a olan güveniniz gibi insanların da TCS kapalı tecrübeleri olmasına rağmen ısrarla "TCS kapatmak sürekli pati çekilen durum haricinde mantıksızdır" demeniz mantıksız geliyor da kimse de uzun, ve genelde faydasız olan, bir tartışmaya girmek istemiyor.
Tamamen umuarsamamak da forum ahalisinin etiğine aykırı olduğundan "ah!" deyip geçiyorlar.
Ya da ben böyle düşünüyorum bilemem, belki yanılıyorumdur.

Hayır aramızda Petlas lastikle yokuşta TCS üstüne yokuş kalkışı kapatmadan karda buzda kalkamayan arkadaşlar var.
Hemde Angara'da isim vermek istemiyorum. ;)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

anca ilk harekette sürekli pati çekerse o zaman kapatılabilir

Ne zaman TCS kapatılmasını bir kez daha yazıp gündeme getireceğim ama bu koşulda kapatma nedeni nedir diye önce öğrenmek isterim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az kaldı şubat ayını da atlattık mı kışlık lastik sohbeti gelecek aralığa kalır [emoji4]::)

Ben genel sohbetten daha çok seviyorum bu başlığı. İnançlar testler ve bilim hepsi var. Game of Trones house of card ne biliyim öyle bisey forumda benim için :)
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Erhan Erten yazdı:

Yok bu conti yi ben çok abartmışım az önce otopark girişi hafif rampa çıkamadım ne yaptıysam emoji23.png arabayı geri saldım düzlüğe verdim gazın gözüne anca çıktım

4. yılındaki Conti değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

4. yılındaki Conti değil mi?

Şimdi, Erhan Erten yazdı:

Ömrü bitmiş diyorsun emoji23.pngemoji23.png yazlıkları takınca atacam zaten

2012 45. hafta üretimi sanırım, 2013 yılında alınmış Nokian WR D2 ler yaklaşık 20K km de ve canavar gibi der bu başlığa da dalarım ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Volkan Ö. yazdı:

Yakup hani anket falan yapıyordun. Şu başlığa bir anket koy Petlas'cı kim? Conti'ci kim? Nokian'cı kim kim kar beyin oğlu.... buz beyin oğlu emoji6.png

Yap bir anket görelim.

Ben ne ara dedim öyle bir şey :D Abi ben yapmam çünkü bana mantıklı gelmiyor :zha: Hangi arabayı alırsın gibi bir şey, anketin sonucu bir değiştirmez yani.

Lakin herkes anket açabilir sınır yok :) Oy veririm naçizane bir dene.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Ne zaman TCS kapatılmasını bir kez daha yazıp gündeme getireceğim ama bu koşulda kapatma nedeni nedir diye önce öğrenmek isterim...

Araç Pati çekerken Tcs nin sürekli devreye girip aracın stop etmesini önlemek için ve bazen buzda ,karda ilk kalkışta gaza fazla basıp pati çeke çeke araç harekete geçebilir, Tcs ilk kalkışta araç bu şekilde kalkabilecekken bunu önleyecektir o zaman kapatılıp birde kapalı şekilde kalkış denenebilir.Bunun dışında tcs hep aktif olmalıdır artistlik hareket falan yapmaya niyetimiz yoksa karda buzda tcs yi kapatalım diyenler sanırım karda ,buzda araç kullanma tecrübesi olmayanlar ,bahsettiğim durum dışında kesinlikle tcs açık olmalıdır hemde sonuna kadar iddia ediyorum dediğim durum dışında kapatanlar bu işten anlamıyor onuda iddia ediyorum.Heleki kar tecrübesi olmayanlar için tcs mükemmel bir nimettir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Volkan Ö. yazdı:

Yakup hani anket falan yapıyordun. Şu başlığa bir anket koy Petlas'cı kim? Conti'ci kim? Nokian'cı kim kim kar beyin oğlu.... buz beyin oğlu emoji6.png

Yap bir anket görelim.

Ben ankete karşıyım. Kış lastiğine de karşıyım, hatta kışa da karşıyım. Dün buzlu yolda yumurta taşırken karar verdim.:)

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.