Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kış Lastiği İçin Önerileriniz Nelerdir?

veysel kılıç

Önerilen Mesajlar

Takabilirsiniz :yeah:

Yakup bey emin misiniz? Netten sipariş edeceğim lastikleri onun için tekrar soruyorum. Peki bu işin mantığı ne bildiğim kadarıyla 215 yere basan zeminin ölçüsü ve jant buna göre üretiliyor peki 205 takınca nasıl oluyor? Eğer oluyorsa 195 taksak mesela o zamanda olur mu? Herhangi bir sıkıntı çıkarırmı bu tip bir değişim ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey emin misiniz? Netten sipariş edeceğim lastikleri onun için tekrar soruyorum. Peki bu işin mantığı ne bildiğim kadarıyla 215 yere basan zeminin ölçüsü ve jant buna göre üretiliyor peki 205 takınca nasıl oluyor? Eğer oluyorsa 195 taksak mesela o zamanda olur mu? Herhangi bir sıkıntı çıkarırmı bu tip bir değişim ?

Bu başlığı okusanız keşke :) eminim tabi ki. 195 ufak gelir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mantığı tablo:

bizim jantlar 7" diye hatırlıyorum.

gc9pk.png

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar jant değiştirmeden 215/55/16 lastik yerine 205/55/16 takmak mümkünmüdür? Malum kış lastiği fiyatı bu ebatlarda yarı yarıya farkediyor. 

hiç bir sıkıntı yok alıp taktırdığınızda karlı havalarda farkı göreceksiniz. şimdiden hayırlı olsun,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otokoç'tan babama mesaj gelmiş fakat yanlışlıkla silmiş.

Kış lastiği ile ilgili bir kampanya varmış,hediye falan karıştırdı ama mesaj silindiği için tamda bilemiyorum. Haberi olan var mı acaba bu konuyla alakalı?

Sitesinde böyle bir kampanya gördüm ama detaylı olarak Otokoç'u aramakta yarar var.

http://www.otokoc.com.tr/Kampanyalar/14/Aracinizi-kisa-hazirlayalim!.aspx

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sitesinde böyle bir kampanya gördüm ama detaylı olarak Otokoç'u aramakta yarar var.

http://www.otokoc.com.tr/Kampanyalar/14/Aracinizi-kisa-hazirlayalim!.aspx

4 kış lastiği alana araç seyir kamerası veriyorlarmış. Fiyatlar hakkında bilgim yok fakat servislerin fiyat politikası düşünüldüğünde daha uygun fiyata dışardan alınabilir diye düşünüyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 kış lastiği alana araç seyir kamerası veriyorlarmış. Fiyatlar hakkında bilgim yok fakat servislerin fiyat politikası düşünüldüğünde daha uygun fiyata dışardan alınabilir diye düşünüyorum.

Abim ben servisten dışarıya göre daha ucuza aldım lastiği. Bence bir bak fiyat uygun olabilir.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet ben de bu kış, kış lastiği almak istiyorum ama marka sormuyorum, benim sorum kim ne kadar verebilir (₺) ona göre marka belirleyeceğim[emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]

Abi öyle yapana kadar herkes 1 lastik verse 4 kişi sana derman olur.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abim ben servisten dışarıya göre daha ucuza aldım lastiği. Bence bir bak fiyat uygun olabilir.

Haklı olabilirsin abi ben genelde servisler biraz yüksekten uçtuğu için lastiktede tavan fiyattan verebilirler diye düşünmüştüm. Ne marka satıyorlar onuda bilmiyorum ama UG9'a niyetliyim ben aslında varsa servislerde bir sormak lazım. Seninkiler neydi abi?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haklı olabilirsin abi ben genelde servisler biraz yüksekten uçtuğu için lastiktede tavan fiyattan verebilirler diye düşünmüştüm. Ne marka satıyorlar onuda bilmiyorum ama UG9'a niyetliyim ben aslında varsa servislerde bir sormak lazım. Seninkiler neydi abi?

ug8 var abicim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.