Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

B Max 2 Vitese Geçince Titreme

kazım korkmaz

Önerilen Mesajlar

arkadaşalr daha önce böyle bir konu dikkatimi çekti aradım bulamadım..

araç 2 vitese geçtikten sonra titriyor.. neden olabilir

mrb. anladığım kadarı ile aracınız powershift otomatik vites,bende aynı araçtan kullanıyorum,aynı sorun bendede mevcut,bazen hiçbir şey yok,bazen kalkarken ve 1. vitesten 2. vitese geçerken titreme yapıyor,bununla ilgili bir kaç servise gittim,normal olduğunu söylediler fakat kendileri test sürüşü sırasında bu probleme rastlayamadılar.peki siz bu şikayetinizle ilgili servis hizmeti aldınızmı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mrb. anladığım kadarı ile aracınız powershift otomatik vites,bende aynı araçtan kullanıyorum,aynı sorun bendede mevcut,bazen hiçbir şey yok,bazen kalkarken ve 1. vitesten 2. vitese geçerken titreme yapıyor,bununla ilgili bir kaç servise gittim,normal olduğunu söylediler fakat kendileri test sürüşü sırasında bu probleme rastlayamadılar.peki siz bu şikayetinizle ilgili servis hizmeti aldınızmı.

hayır servise gitmedim gitsemde pek bişey değişmeyecek daha önce forumda okumuştum araç 15 bin km de 

gaza yüklenice birşey yok ama normal kullan 2 geçtikten sonra titriyor :( devrde normalde 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu konuyla ilgili yazılım güncellemesi yaparak sorun çözülüyor en azından focus ta yazılımla çözüldü

yapılan işlem vites değiştirme devrini yazılımla yüskeltiyorlar ve araba titremiyor. Bu size titreşimsiz bir sürüş sağlıyor fakat vites değiştirme devri yükseldiği için yakıt tüketimini artırıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

arkadaşalr daha önce böyle bir konu dikkatimi çekti aradım bulamadım..

araç 2 vitese geçtikten sonra titriyor.. neden olabilir

merhaba sorununuzla ilgili bir çözüm bulabildinizmi.

ben henüz bulamadım,fakat şu aralar zonguldak çok soğuk,6 derecenin altında ortalama 500 km yaptım hiç bir sorun yok,anlaşılan belli bir sıcaklığın üzerinde powershifte bir şeyler oluyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.