Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

B Max Lastik Basınç Arıza Uyarı Lambası

kazım korkmaz

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar dün seyir halin de iken lastik basınç kontrol edin diye uyarı aldım..

sağa çektim lastikler normal hemen opet e gittim lastiklere hava bastım (33 ps ) sağ ön ve sol arka 14 ps falan çıktı 33 e tamamladım ama uyarı lambası sönmedi (hava basarken araç çalışıyor ) servisi aradım ustayla görüştüm hepsine 35 ps vur dedi neyse dediğini yaptım yine sönmedi aradım tekrar servise gelin dedi daha ilk bakımdan geleli 1 hafta oldu şimdi sinoptan kalk samsuna git uzun iş masraflı sorunu nasıl çözebilirim....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bakalım bugün lastik basınçlarını kontrol edecem patlak olabilir civi vs birşey varsa 

SORUN ÇÖZÜLDÜ ARK. 

MENÜYE GİRİP LASTİKLE İLGİLİ VS BİRŞEYLER VARDI ORALARI KARIŞTIRDIM SIFIRLADIM FALAN SORUN ÇÖZÜLDÜ

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bakalım bugün lastik basınçlarını kontrol edecem patlak olabilir civi vs birşey varsa 

SORUN ÇÖZÜLDÜ ARK. 

MENÜYE GİRİP LASTİKLE İLGİLİ VS BİRŞEYLER VARDI ORALARI KARIŞTIRDIM SIFIRLADIM FALAN SORUN ÇÖZÜLDÜ

Tabii bu durumda sizi servise çağıran servis yetkilisinin bilgisine na kadar güveneceğiniz sorusu gündeme düşüyor!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.