Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İos 7'den Ios 6'ya Dönebilir Miyim?

Ahmet Gürbüz

Önerilen Mesajlar

Merhaba;

Benim 3,5 aylık İphone 5 telefonum var ben dün ios 7 nasıl diye yükledim telefon resmen uygulamalar,görsellik,menü vs bakımında Android'den hiç bir farkı yok hoşuma gitmedi:( 

işin kötü tarafıda ios 6 ya geçemiyorum telefonu İtunnes'e bağlayarak udf moduna alıyorum ios 6.1.4 kurulum dosyasını tekrar yüklemek istediğimde firmware 3194 hatası veriyor 

ios 7 den ios 6 ya geçiş için bir bilgisi olan varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uygulamalar,görsellik,menü vs bakımında Android'den hiç bir farkı yok
Demek Apple da doğru yolu bulmuş... :kıhkıh: 

Bu tür sorunlar nedeniyle hiç işim olmadı iOS ile.

Arkadaşlardan yardımcı olan çıkar.

http://readwrite.com/2013/06/13/how-to-downgrade-from-ios-7-beta-back-to-ios-6#awesm=~oivNGQ88GHoxEk

Sayfanın altında bu hatanın düzelitlmesi ile ilgili bilgi var.

Bir de indiridğiniz versiyonun Turkcell uyumlu olduğundan emin olun, GSM ve CDMA olmak üzere iki farklı sürüm var çünkü. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Andorid'e benzeyen yeri neresiymiş merak ettim bu bir.

İkincisi iOS 6'ye geri DÖNEMEZSİN.

hayırlı olsun

NOT: Başlıkları içeriği açıklayacak şekilde yazın aksi halde başlığın ne olduğu önemli değil silinir. Şimdilik düzeltiyorum bir daha yapmam kendi adıma. 

Bu tür sorunlar nedeniyle hiç işim olmadı iOS ile.

Sorun mu , prehhh :D istenilen şey şu ben bu mercedes'i sevmedim ford'umu geri verin gibi bişey yani.. Saçma yani

Not: Beta'dan dönülüyordu final'den dönülmüyor hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mercedes'i sevmedim ford'umu geri verin gibi bişey yani.
Vaaay iPhone tutkun Ford tutkuna baskın demek...

Ve evet aynen öyle Mercedes'i sevmedim bana arabamı geri verin dedim geçmişte, şimdi de derim, önceliklere bağlı herşey.

Bana ne yapacağımı dikte eden sistemlerle aram iyi değil.

Bu durumda Ahmet Beye geçmiş olsun, mutsuz bir iPhone kullanıcısı var artık aramızda. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vaaay iPhone tutkun Ford tutkuna baskın demek...

Ve evet aynen öyle Mercedes'i sevmedim bana arabamı geri verin dedim geçmişte, şimdi de derim, önceliklere bağlı herşey.

Bana ne yapacağımı dikte eden sistemlerle aram iyi değil.

Bu durumda Ahmet Beye geçmiş olsun, mutsuz bir iPhone kullanıcısı var artık aramızda.

Örnek saçma geldi sanırım doğru çünkü eski sürüm ile yeni sürüm arasında işlevsel olarak fark yok yani mutsuz olanlar değişikliği kapalı kalanlar. Yapacak birşey yok :) sistem dikte etmek olarak görmüyorum ben değişikliği isteyen yapmazdı ayrıca . Birşey yapmadan önce araştırmak lazım her yerde.. Zorunlu değil yani kimse

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende 4 var , yavaşlatmadı , şarz konusunda bir fark göremedim ...

ama ne olursa olsun insanlar istediği versyona geçiş yapabilmeli ...  o yönden bence çok saçma ...  

onun dışında ise ios 7 işleyiş olarak başarılı , yenilikler de kullanışlı ...

bu arada ios hiçbir zaman android'i taklit etmez ...  android ios'u taklit eder ... hiçbiri yokken ios vardı  :muha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açıkcası 4s kullanıcısı olarak ios7 yi kurmasam daha iyiymiş yavaşladı her aksiyon. Şarjı güp-güp götürmesi de cabası. Pazarlama stratejisi hocam bunnar, yeni telefon aldırmaya çalışıyorlar

Aynen ama Apple'a özgü bir durum değil, diğerleri de öyle açıkçası.  

Bu arada ipad3 ve ip4 üzerine kurdum. Nedense ikisi de wallpaper değiştirme ekranında takılma yapıyor. Onun haricinde biraz yavaşlama ve pili (telefonda fakat biraz, çok değil ) daha hızlı tüketme söz konusu. 

Taklit işleri biraz olmuş.:)  Özellikle nihayet gelen aşağıdan çekildiğinde wifi, uçak modu vs. kontrolleri, daha önce eklenen üstten çekildiğinde gelen bildirimler ekranı. Çoklu uygulama kontrol ekranı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Major güncellemelerde RESTORE yapın takılma olmaz. İ4 hariç.

Ve yedeklerinizi iClould ile alın veya Manuel yedek. Akıllı telefon kullanan kişileri yılda bir bunu yapabilmesi gerekir. Yoksa böyle kös kös çare arar benden demesi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çoğu insana göre normal sayılabilecek takılmalar ios7'ye geçtikten sonra bende de oluyor da artık iplemeyi bıraktım alışmaya çalışıyorum. İleride detayları bilmenin ve dikkat etmenin getireceği eziyetler yüzünden cahil mutluluğumu arar olacağım gibi geliyor :(

Geçen gün safari çöktü zaten ansızın, sekme sayısındaki sınırı 5s için kaldırmışlar dedim kendi içimden :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.