Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aydınlandık :)

Önerilen Mesajlar

Trende torpido üstü aydınlatma ve amerikan park yaptık :) Fiestada başlattığım pavyon akımı focustada devam ediyor :P Loş bir mavi ışık... Hızı ayarlanabilir Patlayan flaş ... döner ışıklı disko topu ile yoldan aracın içini görenler.Allahım ne manyaklar var piyasada diyorlardır heralde :D

wh1HFul.jpg

NWCGgvL.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet bu amerikan parkı bende dusunuyorum ama sıkıntı yaratirmi ve yapım asaması kolay mı elektronik tesisata zarar verebilirmi

Önce internetten amerikan park modülü aldım fakat farlara gelen elektriği kesti araç korumaya aldı kendini bağlantı başarısız oldu ürünü geri gönderdim. Elektrikçimde stop lambalarındaki gibi çift duyulu ampüle çevirelim eskiden modülmü vardı dedi bizde babadan kalma yöntemlerle hallettik işi :) Stop lambası mantığıyla çalışıyor şu anda normal parklar açıkken hafif sönük yanıyor sinyal verdiğimde daha şiddetli ışık vererek yanıp sönüyor. Araca herhangi bir zararı veya arıza ışığı yakma gibi bir riski yok.Ama garanti için sıkıntı olabilir. Sonuçta kablo kesip paralel çektik.Ben garantiyi önemsemediğim için hiç düşünmeden yaptırdım ama başkaları için sıkıntı olabilir.30 liraya geldi ve istediğm gibi oldu sonuçta.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.