Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cam Çatladı....

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Kısmet herşey ozan :)

aldıysan söyle yaw :D

aynen öyle abi bugun ilana vercez bakalım artık ne zaman satarsak...

abi malum cmaxin satışıyla ilgilendim birazda soruşturdum satacağın arabayı 1 haftada satmak en temizi.

ilan bekledikçe bu araba satılmadığına göre bir pisliği var diye millet soğuyor.

sahibindende fiyatlar genelde uçuk takas yada galeri vs ile konuşarak piyasa öğrenip ona göre fiyat vermek lazım.

6 ay kadar önce takasta 24 demişlerdi, şimdi 23 diyorlar, 27den ilana koydum teoride 1 günde pratikte 3 günde 26250den sattık. tabii alıcı çıkması fiyattan daha önemli kriter ama adam afyondan geldi aldı gitti. belki bir hafta daha beklesem 27 gibi satılabilirdi ama ilanı 28e çekince hiç arayan olmadı. zaten perşembe takasa verecekti karlı bir alış veriş oldu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ooo bu kadar çabuk, hadi hayırlısı olsun Serdar'ım ......

Teşekkür ederim Bekir abi

aldıysan söyle yaw :D

Ohoo alsam neden söylemeyim almadan derdim :) keşke alabilseydim

abi malum cmaxin satışıyla ilgilendim birazda soruşturdum satacağın arabayı 1 haftada satmak en temizi.

ilan bekledikçe bu araba satılmadığına göre bir pisliği var diye millet soğuyor.

sahibindende fiyatlar genelde uçuk takas yada galeri vs ile konuşarak piyasa öğrenip ona göre fiyat vermek lazım.

6 ay kadar önce takasta 24 demişlerdi, şimdi 23 diyorlar, 27den ilana koydum teoride 1 günde pratikte 3 günde 26250den sattık. tabii alıcı çıkması fiyattan daha önemli kriter ama adam afyondan geldi aldı gitti. belki bir hafta daha beklesem 27 gibi satılabilirdi ama ilanı 28e çekince hiç arayan olmadı. zaten perşembe takasa verecekti karlı bir alış veriş oldu :)

Hızlandırıcaz inşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.