Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bir Araba Alma Macerası

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

baştan konuştum vazgeçersem geri alırım diye tabii dediler zaten anlamsız bir kapora olmuştu esas nedeni parantez içinde :) sonrasında biraz geciktirdiler ancak otosana ettiğim telefondan sonra hesaba yatırdılar.

bizde aynı şekilde kapora verdik bekliyoruz o yüzden soriyim dedim tşk ederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hukukçular daha iyi bilir ama benim bildiğim şu şekilde:

Kapora satıcıyı teşvik etmek için verilen paradır. Bir nevi ön ödemedir. Alışveriş tamamlanmazsa geri alınır. 

Firmanın size ödemeyeceği cayma bedelidir. Kesin olarak bu paranın cayma bedeli olduğu yazan imzalı belge olmalıdır. Yani bu adam bu arabayı almazsa bu bedel geri ödenmez diye yazmalıdır.

Tabii sizin kaporayı verdiğinizi kanıtlamanız lazım makbuz kredi kartı slibi vs vs .. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hukukçular daha iyi bilir ama benim bildiğim şu şekilde:

Kapora satıcıyı teşvik etmek için verilen paradır. Bir nevi ön ödemedir. Alışveriş tamamlanmazsa geri alınır. 

Firmanın size ödemeyeceği cayma bedelidir. Kesin olarak bu paranın cayma bedeli olduğu yazan imzalı belge olmalıdır. Yani bu adam bu arabayı almazsa bu bedel geri ödenmez diye yazmalıdır.

Tabii sizin kaporayı verdiğinizi kanıtlamanız lazım makbuz kredi kartı slibi vs vs .. 

bugun satış danışmanıyla görüştük vazgeçmemiz halinde ücreti ödüyorlarmış yani bi sorun yok :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford'un Cıtroen'den ,C max'ın da Picasso'dan 100 kat daha üstün bir araba olduğunu dünya alem biliyor zaten bunu otomobil kullanıcıları da söylüyor ,test yapan kişilerde söylüyor sokaktaki az buçuk arabadan anlayan adam da söylüyor .100kişiye sorsak zaten 99u ford 1 ide cıtroen der o 1 kişide siz olurdunuz herhalde.. yeni picasso gülmekten bayıldım arabayı görünce hele öndeki farımsı şeyler tam komedi  eski picasso da yumurtaya benziyordu aynı, gelmişiniz burda beş para etmeyen bir markayı sanki iyiymiş gibi övüyorsunuz  neymiş bu picassonun c max tan üstünlükleri söyleyinde bizde bilelim .Benim aklıma bitane geldi mesela picasso kaplumbağaya (tosbağa'ya) benziyor  bir hayvana benzeme yönünden üstün mesela c max tan birazda siz söyleyinde biz bilelim..cıtroen kullanıcılarına sorsak onlar bile c max daha iyi der çoğunlukla diğer söylemeyenlerde kendi arabaları olduğu için söylemez....yoksa cıtroenin ortağı falan mısınız ? birinin çıkıp dacıa volkswagen den  iyi demesi gibi birşey citroenin ford dan iyi olması...corollayı yerden yere vuranlar nerde şimdi? cıtroen iyiymiş toyota kötü buna ancak cıtroen kullanan Kadir  İnanır 

Ne içtin sen? Hangi kafayla yazdın bunları?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne içtin sen? Hangi kafayla yazdın bunları?

sen ne içtin de dandik bir markayı gelmişin burda savunuyorsun bugün arkadaşın cıtroene bindik 2006 model C3 dizel 110 bınde arac tek elden kullanılmış ben bugüne kadar böyle saçma araba görmedim araba kasise  biraz hızlı gir her girmede lastik çamurluğa sürtüyor ,araç yaylandıkça ,birde arabadan takır tukur ses geliyor her yerinden..Şimdi hor kullanılmış bir araç olsa anlarımda gayet temiz binilmiş bir araba....tofaş bile kasise girince yüklü olunca tekerler çamurluğa sürtmüyor Daha da gelmiş Cıtroeni övüyorsun burda ..Sen arabadan anlıyorsan eğer ben birşey bilmiyorum .Madem bu kadar Cıtroen hayranısın git Cıtroen clupta derdini anlat ford clupta ve focus clupta ne geziyorsun.Cıtroen kullanıcıları bile senin kadar ,cıtroen iyi bir araç demiyordur..Hatta Mercedes Audi Bmw den de iyi Cıtroen heleki Picasso yok mu ben böyle mükemmel bir araba görmedim Audi falan halt etmiş yanında hele araçtaki sağlamlık konfor ve malzeme kalitesi yok mu Mercedes ten üstün ,hele kaportası 100km hızla direğe gir yerinden söker valla direği o kadar sağlam bir araç ,zaten Dünya'da Almanlar halt etmiş Fransızlar daha güzel daha kaliteli araç üretiyor o yüzdende Citroen dünya çapında bir marka  :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çağlar abi senin objektif baktığına malesef inanmıyorum, Mertol abinin tabiri hoş değil de teknik bilgi konusunda daha iyisine denk gelmediğimden  üslubuna olmasa da vermek istediği tepkiye katılıyorum.

Herkes kendi standartları, tecrübeleri ve gözlemleri ile mutlu mesut hayatlarına devam etsin, önerilerini yapsın, bu tartışma da gereksizce daha fazla tatsızlaşmasın lütfen.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çağlar abi senin objektif baktığına malesef inanmıyorum, Mertol abinin tabiri hoş değil de teknik bilgi konusunda daha iyisine denk gelmediğimden  üslubuna olmasa da vermek istediği tepkiye katılıyorum.

Herkes kendi standartları, tecrübeleri ve gözlemleri ile mutlu mesut hayatlarına devam etsin, önerilerini yapsın, bu tartışma da gereksizce daha fazla tatsızlaşmasın lütfen.

gayet objektifim valla Mertcan kardeş isterseniz daha önce cıtroen kullanmış olan arkadaşlara  soralım bakalım neler söyleyecekler bu markayla ilgili

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sen ne içtin de dandik bir markayı gelmişin burda savunuyorsun bugün arkadaşın cıtroene bindik 2006 model C3 dizel 110 bınde arac tek elden kullanılmış ben bugüne kadar böyle saçma araba görmedim araba kasise  biraz hızlı gir her girmede lastik çamurluğa sürtüyor ,araç yaylandıkça ,birde arabadan takır tukur ses geliyor her yerinden..Şimdi hor kullanılmış bir araç olsa anlarımda gayet temiz binilmiş bir araba....tofaş bile kasise girince yüklü olunca tekerler çamurluğa sürtmüyor Daha da gelmiş Cıtroeni övüyorsun burda ..Sen arabadan anlıyorsan eğer ben birşey bilmiyorum .Madem bu kadar Cıtroen hayranısın git Cıtroen clupta derdini anlat ford clupta ve focus clupta ne geziyorsun.Cıtroen kullanıcıları bile senin kadar ,cıtroen iyi bir araç demiyordur..Hatta Mercedes Audi Bmw den de iyi Cıtroen heleki Picasso yok mu ben böyle mükemmel bir araba görmedim Audi falan halt etmiş yanında hele araçtaki sağlamlık konfor ve malzeme kalitesi yok mu Mercedes ten üstün ,hele kaportası 100km hızla direğe gir yerinden söker valla direği o kadar sağlam bir araç ,zaten Dünya'da Almanlar halt etmiş Fransızlar daha güzel daha kaliteli araç üretiyor o yüzdende Citroen dünya çapında bir marka  :P

Senin cahilliğin baki kalacak anlaşıldı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.