Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

yagmur sensöru kullanimi hakkinda !?

Ömer Efe ONUR

Soru

yagmur sensöru nun calisma olayini ben cözmus degilim ( acikcasi yagmur da yagmadi aldigimdan beri)

su felan döktum cama bi icraat yok.bi ayar mi yapmak gerekiyor ?

bunu bilen bi arkadasim anlatirsa cok makbule gececek. cahiligimin kusuruna bakilmasin lutfen :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Bazen sistem karışıyor heralde. Ben kolu 1 kademe yukarda tutuyordum yani yağmur sensörü aktif konumda oluyor. Yağmur yağdığında çalışmıyordu daha sonra kolu aşağı indirip tekrar 1 kademe yukarı çıkarıyordum. Yağmur damlası düştüğü an çalışıyordu. birde yağmurun şiddetine göre hızlanıp yavaşlıyor. Siz bi kademe aşağı indirip sonra yukarı çıkarın daha sonra su dökün veya elinizi koysanızda olur. Çalışacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

silecek konu en altta iken (pasif durumda iken) sadece 1 kademe yukarı çıkarın.

Sonrasında hız ayarı için kol üzerinde bulunan ayarı yapın.( ben en hızlı da tutuyorum)

Yağmur damlası aynanın o altındaki kısma düşdüğünde çalışacaktır.

Arkadaşımızın dediği gibi yağmur şiddetine göre sileceğin çalışma saniyesinde farklılık olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yağmurla alakası yok elinize bi sprey su alın 1. kademedeyken suyu sıkın. Ama suyu camın herhangi bi yerine sıkmayın. Aynanın olduğu yerde küçük bi sensör var siyah bölgeyi diyorum. O tarafa suyu sıkarsanız çalışacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.