Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Gazı Bırakmıyor

Bekir Delibaş

Soru

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

arkadaslar  araç vites 1 de 2 ye atarkene  gazı birden bırakmıyor  sorun nedir aceba  (rölanti valfinni temizledim  olamadı )

Sayın Delibaş, pedallara değen bir paspas vb varsa lütfen önce onları kontrol edin. Pedal bir yere takılıyor mu diye bakın;zira eski arabamda böyle bir sorun(!) yaşamıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

rölanti valfinin bozuk olma olasılığı varmı  sizce  . 

diğer viteslerde fazla dikkat etmedim ama düşük viteslerde çok belii ediyor.  debreje  bastığımda araba gazı bırakmadığından  bağrıyor   

Rölantinizde dalgalanma yoksa rölanti valfinizde bir problem yoktur.

siz önce gaz kelebeğine bi WD40 sıkın elinizle bikaç kere çekip bırakın. Takılma devam ediyorsa eğer gaz telini değiştirmeniz gerekecektir. Ama Büyük ihtimalle WD40 sorununuzu çözecektir.  

2004 yılında autodromda yapılan bir drag yarışında başıma gelmişti. Gaz kelebeğim dip gazda takılı kalmıştı. Duvara 10 cm kala durabilmiştim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Rölantinizde dalgalanma yoksa rölanti valfinizde bir problem yoktur.

siz önce gaz kelebeğine bi WD40 sıkın elinizle bikaç kere çekip bırakın. Takılma devam ediyorsa eğer gaz telini değiştirmeniz gerekecektir. Ama Büyük ihtimalle WD40 sorununuzu çözecektir.  

2004 yılında autodromda yapılan bir drag yarışında başıma gelmişti. Gaz kelebeğim dip gazda takılı kalmıştı. Duvara 10 cm kala durabilmiştim.

Bu gaz kelebenin yeri tam olarak neresi acaba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.