Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Yeni Özellikler Video'lu Tanıtım

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Söylemeyi unutmuşum.

Buradaki Özellikler'den

- Car to Car ve Sağlık özellikleri gelecek zaman içinde olacak yani çok yakın değil.

- Dikine park, Yaya algılayıcı fren, çapraz trafik gibi güvenlik özellikleri çok yakında Ford'larda sunulacak.

(((Aktif Park Yardımının, dikey park, park çıkış yardımı ve yasak park levhası uyarısı özelliklerine sahip geliştirilmiş versiyonu ile Ford’un park teknolojisinin yeni nesli olarak,  direksiyon, vites ve ileri-geri hareketleri kontrol edebilmesinin yanı sıra sürücülere park  yerinden çıkarken yaklaşan bir araç olup olmadığını haber vererek de yardımcı oluyor.)))

- Sync, mft, 1.5 eb, applink ise sunulmaya başlandı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

acaba bu dikine park park yerinden çıkabilme özellikleri f3 e de yazılımla yüklenebilir mi

Ben daha da ileriye adım attırayım, gelecek ford'larda aktif park sırasında ani bir cisim insan vb şey çıkarsa kendi fren yapacak. Bu özellik gelecek seri de gelirmi bilmiyorum ama bir sonrakinde kesin olur. Çalışması ve testi yapılıyor çünkü.

Soruna gelirsek; Ben bilmiyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben daha da ileriye adım attırayım, gelecek ford'larda aktif park sırasında ani bir cisim insan vb şey çıkarsa kendi fren yapacak. Bu özellik gelecek seri de gelirmi bilmiyorum ama bir sonrakinde kesin olur. Çalışması ve testi yapılıyor çünkü.

Soruna gelirsek; Ben bilmiyorum. 

valla gelirse çok güzel olur yazılımla olur inşallah çünkü sistem aynı . yalnız teknoloji acayip ilerledi sonunda bizde arabadan ineceğiz kendi park yeri bulacak :) hatta akşamları çıkacak kendi kendine alemlere akacak  :kıhkıh:  :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla gelirse çok güzel olur yazılımla olur inşallah çünkü sistem aynı . yalnız teknoloji acayip ilerledi sonunda bizde arabadan ineceğiz kendi park yeri bulacak :) hatta akşamları çıkacak kendi kendine alemlere akacak  :kıhkıh:  :kıhkıh:

Var var onlarda gelecek 

buradaki videoları izler misin boş zamanında :)

https://www.youtube.com/user/yakupatalan/search?query=evos

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.