Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otomobillerimiz Kışa Hazırmı ?

Önerilen Mesajlar

Mrblar ayrı başlık açmak istemedim.Bugün sabah aracıma bindim kontağı kızdırma evresine getirdiğimde ekranda ''motor yağı değişim zamanı''yazısı çıktı.Araç 40.365 kmde.Bİr hafta önce serviste bir arkadaş herşeyine baktım 5 bin km sonra bakıma getirin sorun yok demişti.O arkadaşı aradım ''zamanı geldiği için yanar bişey çıkmaz devam edin ''dedi.Durumun aciliyeti var mı emin değilim doğrusu  :blush:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mrblar ayrı başlık açmak istemedim.Bugün sabah aracıma bindim kontağı kızdırma evresine getirdiğimde ekranda ''motor yağı değişim zamanı''yazısı çıktı.Araç 40.365 kmde.Bİr hafta önce serviste bir arkadaş herşeyine baktım 5 bin km sonra bakıma getirin sorun yok demişti.O arkadaşı aradım ''zamanı geldiği için yanar bişey çıkmaz devam edin ''dedi.Durumun aciliyeti var mı emin değilim doğrusu  :blush:

son bakımda sıfırlamayı unutmuşlar o yüzden çıkmış.
1- Kontağı aç
2- fren ve gaz pedallarına basılı tut
3- ekranda oil reset gibi bir yazı çıkınca sol taraftaki ok tuşuna bas. 
Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1- Kontağı aç

Teşekkürler Ozan kardeş.Bilmiyordum bunu sağol

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1- Kontağı aç

denedim ama başaramadım maalesef.Kontağı çevirdim çalıştırmadan gaz ve fren pedallarına basılı tuttum ama herhangi bir uyarı gelmedi :wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

denedim ama başaramadım maalesef.Kontağı çevirdim çalıştırmadan gaz ve fren pedallarına basılı tuttum ama herhangi bir uyarı gelmedi :wacko:

Ben hiç yapmadım, sanırım Ümit paylaşmıştı bende lazım olur diye kaydetmistim oradan kopyaladım. Ümit görürse yardımcı olur sanırım. Telden mention yapmayida bilmiyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben hiç yapmadım, sanırım Ümit paylaşmıştı bende lazım olur diye kaydetmistim oradan kopyaladım. Ümit görürse yardımcı olur sanırım. Telden mention yapmayida bilmiyorum.

Ozan fren gaz ve ok a da basiyorduk galiba ya. Tam emin degilim simdi de. Telden bulamamda.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan fren gaz ve ok a da basiyorduk galiba ya. Tam emin degilim simdi de. Telden bulamamda.

Konuyu buldum, Bekir abide aynı şekilde sıfırlamış. Tekrar dene olmazsa.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Aracımda antifiriz olup olmadığını nasıl anlarım. Servis garanti kapsamında bakar mı. Yoksa ona da mı para ödüyoruz. Aslında sormak istediğim daha çok fabrika çıkışında antifiriz katılıyor mu suyuna?

Ford da su siralar kampanya var. herhangi bir ford servise giderseniz aracınızın kışlık kontrollerini ücretsiz yaptırabilirsiniz.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.