Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Android Sürümü Belli Oldu!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Android işletim sistemine yakında yeni bir sürüm daha ekleniyor.

Google tarafından geliştirilen Android’in her sürümü bir tatlıyı ifade ediyor.
Bir sonra ki Android versiyonu herkes tarafından 5.0 Key Lime Pie olarak biliniyordu fakat bugün gelen açıklamayla hepsi alt üst olmuş durumda.

Google tarafından gelen açıklama ile bir sonra ki Android sürümü 4.4 ver Kit  Kat olacak!

FocusClubTr--1378309552.jpg

Nutella'yı bekliyorum ben :P

Real Kit Kat

Kit-Kat-Split.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Esasen bir telefon cep bilgisayarından beklenebilecek tüm özellikler artık telefonlarda mevcut. Bu saatten sonra ne getirecek yeni sürüm. Mevcut sürümle zaten hızlı ve pürüzsüz çalışmayı hedeflemişlerdi ve oldukça iyi duruma getirdiler. Bundan ötesi pazarlama. Kamera ve ses daha da iyileştirilebilir elbette ama bu boy ekranlarda yapılabilecekler belli bir olgunluk noktasına gelmiş durumda. Dün Note3 videolarına baktım. O kadar çok özellik var ki insan kullanırken aklına gelmez o özellikler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.