Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford, Ecosport Limited Edition Suv Facebook® Aracılığıyla Satışta!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

EcoSport Avrupa'da satışta..

• Ford, IFA 2013'de ilk 500 EcoSport SUV'un Avrupalı müşteriler için Facebook üzerinden sipariş geçebileceğini duyurdu.
• Ford EcoSport Limited Edition, Ford'un ilk kez online satış gerçekleştirdiği model olacak.
•  Ford EcoSport Limited Edition, özel ekipman paketi sunuyor;  SYNC AppLink paketi, 17 inç alaşım jantlar ve deri trimler.

Diğer Ecosport başlıklarımızda detayları vermiştik hatırlatmak gerekirse; http://www.focusclubtr.com/forum/154-ecosport/

Bu ay itibarıyla Audioteka aracılığıyla EcoSport sahipleri araçlarına limitsiz müzik indirebilecek. SYNC faydaları vol 321 :D

Bu ilk 500 müşteri Facebook aracılığıyla 1.0 EcoBoost 125 ps ve 1.5 tdci 90 ps dizel motoru seçebilecekler.
Ayrıca Limited Edition Mars Kırmızı, Siyah ve Beyaz renkler ile sunulacak. 

Bu yıl sonuna gelmeden normal satışları başlayacak. Ülkemize de ne zaman gelirse artık bilgim yok.

İşte rezerv ve satın alma sitesi: https://www.fordecosport.eu/EN_GB/

Sunulan ülkeler: post-1-0-41737300-1378302525.png

120 adet ingiltere,110 adet almanya,95 adet italya,30 ispanya,10 belçika,10 fransa vb gidiyor.

-Not, şimdiden almanya'da stok bitti. İngiltere'de 88 tane kaldı.

1173899_499598033459758_265719116_n.jpg

Heryerde bulamayacağınız video :) SYNC Applink'i tanımlar

Merak edenler için tüketim ve performans değerleri

Ecosporttuumlketimperforman.png

IFA'dan

IFA2013-EcoSportLimitedEdition_01.jpg

IFA2013-EcoSportLimitedEdition_02.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bu konu'da neden Tr satışı olmadı diye düşünmüş olabilirsiniz 

yanıtı şu;

Ford verelim demiş, fakat bize verilen sayı çok az olunca; otosan kabul etmemiş.. Bize verilmeyen değerin farkına yavaş yavaş varacaklar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford verelim demiş, fakat bize verilen sayı çok az olunca; otosan kabul etmemiş.. Bize verilmeyen değerin farkına yavaş yavaş varacaklar..
Yoksa bunlar Focus'u bile satmayı beceremiyorlar, ST bile istemiyorlar, bunu pazarlamayı hiç beceremezler diye mi düşündüler acaba??? Malum filoya gidecek araç değil, merkezdekiler de aptal değil!  :smiley2k:
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kötü bir bahane. CLA'lar da çok sınırlı getirildi ancak millet 5-6 ay sıraya girdi. Az sayıda olması satılmasına olumlu etkirdi bence.

Mertcan sınırlı derken kaç? 

10 mu ? 

Yukardaki ilk mesaja bak istersen :) Premium kıyasına girmeyelim hiç gereksiz kıyas

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertcan sınırlı derken kaç? 

10 mu ? 

Yukardaki ilk mesaja bak istersen :) Premium kıyasına girmeyelim hiç gereksiz kıyas

32 diye hatırlıyorum yanlış olabilir. 32'den fazlaydı bayi başına 32 olsa o da fazla olur, bilmiyorum tam bir ara E180 test etmeye gidersem sorarım. Premium kıyası için demedim de bir aracın az olması özellikle Tr şartlarında değerini arttırıyor bence. Bu sebeple getirselerdi ellerinde kalmazdı diye düşünüyorum.

Satarken normal özelliklerin sonuna bu araçtan Türkiye'de 10-30-50 tane var denildiğinde alıcının gözleri pörtlek hale geliyor. 

Bunun geyiği bile yapılıyor sahibinden ilanlarında "Tr'de tek" sıfatının minimum +10000 tl değerinde olduğu söyleniyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

32 diye hatırlıyorum yanlış olabilir. 32'den fazlaydı bayi başına 32 olsa o da fazla olur, bilmiyorum tam bir ara E180 test etmeye gidersem sorarım. Premium kıyası için demedim de bir aracın az olması özellikle Tr şartlarında değerini arttırıyor bence. Bu sebeple getirselerdi ellerinde kalmazdı diye düşünüyorum.

Satarken normal özelliklerin sonuna bu araçtan Türkiye'de 10-30-50 tane var denildiğinde alıcının gözleri pörtlek hale geliyor. 

Bunun geyiği bile yapılıyor sahibinden ilanlarında "Tr'de tek" sıfatının minimum +10000 tl değerinde olduğu söyleniyor :)

Tek kalmayacak olan bişey için bu çaba saçma yani ne diyelim kolay gelsin öyle düşünenlere..

Bana kalırsa hiç satılmasın bu araba ülkemizde..Gereksiz sınıf.

Edit: Senin dediğin olay KUGA ile oluyor zaten, CLA'dan farkı yok. Bu ön satış olayı farklı yani :yeah: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.