Jump to content
  • Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Yakup Çağatay

2014 Ford Mondeo Vignale Tanıtıldı

Önerilen Mesajlar

Cumhurun korumalarına alırlar, birkaç protokol aracı olur, yani gene filo kotasından gider. 

Tabii üretilir ve gelirse, bence Mondeo direkt bir sonraki kasaya geçse iyi olacak. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen ingiltereden bir video seyrettim. Vignale sadece deri koltuk kaliteli malzeme falan değil aynı zamanda bir hizmet türü de olacakmış (ingiltere için tabii) .  Yani yıllık bakımlar ücretsiz adresinden aracının aldırtılıp bakı/onarımın yapılıp geri bırakılması özel yol yardım hizmeti vs gibi şeyler de var. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen ingiltereden bir video seyrettim. Vignale sadece deri koltuk kaliteli malzeme falan değil aynı zamanda bir hizmet türü de olacakmış (ingiltere için tabii) . Yani yıllık bakımlar ücretsiz adresinden aracının aldırtılıp bakı/onarımın yapılıp geri bırakılması özel yol yardım hizmeti vs gibi şeyler de var.

Zaten öyle ilk mesajda yazdık ya :)

Ülkemiz de de olabilir bunlar.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten öyle ilk mesajda yazdık ya :)

Ülkemiz de de olabilir bunlar.

Pardon yaaa..Valla dikkatimden kaçmış. Post kasmak veya konuyu yukarı taşımak için yazmadım..

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi yabancı fiyatları bile yok :( Eğer sadece 2.0 tdci ile gelirse malum minimum 140-150 bin olur. Mayıs ayında fiyatı verebiliriz sanıyorum.

Anladim.. Sagol kardesim.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titaniumdaki koltukları tercih ederim. Ne o öyle baklava dilimli şilte gibi koltuklar.Bir de perdelik kumaştan yapsalarmış tam olurmuş. Umarım bu third-party bir mod firmasının falan bir işidir.

Bentley,Rolls Royce gibi markalar baklava desen dikiş kullanıyor.Lüksten biraz çakana haliyle. ;)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer Konular

• Yazan: Yakup Çağatay
      Buyrunuz

http://en.blitzortung.org/live_lightning_maps.php?map=14

Mevcut Mustang gibi benzer farklılıklar var. Geniş ayna, arka stoplar vs. Acaba yine gündüz ledleri pasif mi olacak?
      Detaylar: https://anasayfa.focusclubtr.com/2018-makyajli-mustang-tanitildi-2018de-turkiyede/

En iyimser Nisan 2018 gibi bize gelmeye başlar  

https://www.motor1.com/news/173892/2018-mustang-europe-spied-america/
    • Yazan: Omur Karacaoglan
      Merhabalar
      Aracim 2008 mondeo 2.0 tdci titanium otomatik vites
      Trafikte dur kalk esnasinda hararet 100 e dogru yukseliyor bazen klimayi otomatik kapatiyor 100 dereceyi gecip gecmedigini cesaret edemedigimden denemedim 😁 ama klimayi kapattigimda hararet normal seviyeye iniyor bu konuda yardimci olabilirmisiniz.
      Aracin triger seti dahil agir bakimlari yeni yapildi
    • Yazan: Zınar Turgut
      Arkadaşlar merhaba,

2015 Focus 1.6 TDCi Trendx Paket araç sahibiyim.

Biraz daha geniş bir araç ihtiyacım doğduğundan mevcut aracımı satıp 2. el Mondeo 1.6 TDCi geçmeyi düşünüyorum.

Araç Türkiye'de çok fazla talep görmediğinden nette çok fazla bilgi edinemedim.

Donanım paketinin çok fazla bir önemi yok zira iki paket arasındaki farklar genelde kullanmadığım otomatik park gibi özelliklerden oluşuyor. Ve ikinci elde bütçeme göre şekillendireceğim donanım paketini. Hangisi kafama uyarsa f/p olarak.

Konuyla alakalı sizlerinde Genel anlamda Mondeo yorumlarınızı almak istiyorum. 

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
      Lüks ve kişileştirmenin adresi olan Vignale üretime hazır.
      Mondeo, Vignale serisinin ilk parçası olacak, gelecekte ise Galaxy, S-max (onaylı) ve Kuga'ya da bu seri eklenecek. Her bir vignale, özel ekip aracılığı ile son dokunuşa sahip olacak ve 100 ek kalite kontrol noktası bulunacak. -İspanya fabrikasında üretilecek normal Mondeo gibi- Ford Mondeo Vignale, Aktif Gürültü Engelleme sistemine sahip olacak ayrıca özel tarz ve işçiliğini smokin dikişli deri kaplama, gösterge paneli, eşsiz jantlar ve Vignale Nocciola metalik rengi ile tamamlıyor. Yaya algılama özellikli ön çarpışma asistanını içeren akıllı donanımlara sahip olacak ve yüksek güçlü BiTurbo Dizel & Hybrid motorlar bu premium aracın parçalarından biri olacak. Koleksiyon, hizmet/bakım, randevu gibi özel servisler için 24 saat ulaşılabilir Vignale müşteri hizmetleri yer alacak. Mayıs ayı itibarı ile ön sipariş'ler yetkili satıcılarda başlayacak ayrıca ödüllü çanta'nın bulunduğu koleksiyon da satışa çıkmış olacak. Vignale servis uygulaması ile gps aracılığıyla uygun park noktalarını, yakıt istasyonlarını bulur bilgilerini aktarır ve internet aracılığı ile fiyat bilgilerini iletir. Satışa çıkacak motorlar:
      Dizel: 2.0 Tdci Bi-turbo 210 ps 450 Nm PowerShift - 2.0 Tdci 180 ps manuel & Powershift
      Benzin: 2.0 Stci 203 ps & 240 ps 6 ileri otomatik
      Hybrid: 2.0 187 ps elektrik destekli benzinli.
      Ayrıca akıllı 4 çeker sistemi de sunulacak. (iAWD)
      Aktif gürültü engelleyici sistem 3 mikrofon ile çalışıyor -tabiki uygun yerlere yerleştirilmişler- sistem ses gelen noktalara karşı, farklı ses dalgası yollayarak bunları engelliyor.

Vignale ayrıca özel ses yalıtımına sahip, daha iyi izolasyon ve daha fazla sesslik sunuyor. Akustik camlar ise rüzgar sesini azaltıyor normalde bu özelliği premium modellerde görebiliyoruz.
      Arka süspansiyonlarda bir değişiklik yok yine Mondeo'da gördüğümüz masajlı koltuklar bulunuyor.
      Lazer kesimli özel deri ve yumuşak dokunuşar; gösterge paneli, ön konsol, kol dayama ve kapı üstlerinde bulunuyor.
      Dış bölümde ise bu seriye özel krom kaplamalar dikkat çekiyor.
      SYNC 2, aktif park asistanı, trafik işaretleri tanıma, aktif şehiriçi güvenlik ve led aydınlatmalar yine bu seride yerini alacak.
      Sony DAB ve navigasyon sistemi 12 yüksek kaliteli (hi-fi) hoparlör sistemi ile geliyor.
      Vignale ilk etapta sadece 200 bayi'de satılacak gelecek yıllarda 500'e kadar çıkması planlanıyor. Şuan sadece metropolitan yerlerde sunulacak anlayacağınız Ayrıca özel mekanlarda sunulacak yani transit'in yanında göremeyeceksiniz (Türkiye'de de sanırım bunu yapalar çok zor iş değil) 
      Yukarda bahsettiğim uygulama hem Android hem iOS marketlerinde ücretsiz olarak sunulacak, bu uygulama trafik bilgisi, kazalar ve yol bilgilerini sunubilecek.
      Bu başlığımız altında daha fazla detay alabilirsiniz, ülkemizde Haziran ayı itibarıyla satışa sunulacak.

Vignale kimdir? Nedir? vignale.org   FocusClubTr.com (Ç)almadan paylaşılabilir.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.