Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Ford Mondeo Vignale Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

1.6 dizel için dedim ben 130ps güçlü bir seçenek diye ,işin içine 2.0 ı katarsak zaten 130ps nin güç olarak pek bir manası kalmaz. Şuan reno ve hyundai den başka kimsede yok 1.6 dizel güçlü bir seçenek huyundai de zaten güç var ama bu gücü performansa dönüştüremiyor geriyo reno kalıyor 1.6 güçlü olarak...

Senin devlette sıkıntı yok mu ? Hep bizmkinde sıkıntı var nedense ?Sen başka bir devlette mi yaşıyorsun Yakupcan yav ? :)

Benimki hep sıkıntı da :zha: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arabanın her yeri güzel de

1- Şu eksoz tasarımını bulan kimse kendisini saygıyla anıyorum. Her arabanın k.çına bunu koymak zorundalar mı anlamadım. Çirkin geliyor bana. Çok yapay geliyor. Sanki o eksoz görünümlü şeyler boşmuş gibi geliyor. (Bilmiyorum belki de boştur)

2- Koltuk kafalıkları çok ilginç tasarlanmış. Sanıyorum ileri geri hareket kabiliyetleri var. Ancak çok çirkin. 

3- Koltukların arka kısımlarını diken ya da genel olarak koltukların dikiş işiyle uğraşan bölüm, kısım ya da fırma artık her neyse, o bölümle ilgili adamı değiştirsinler, ya da bu koltuk bölümünde çalışanların tamamını değiştirsinler. Abi kasap dikmiş gibi koltuk arkalarını yine. 

4- Baklava dilimli koltuk tasarımı son dönemde lüx tabir edilen araçlarda görmeye alışkın olduğum bir tasarım. En son S serisinde vardı. Bence mahsuru yok. Ancak beyaz renk fobim olduğundan siyah ya da kahve olursa sanki daha şık olacak.

5- Ön ızgaraya bayıldım diyebilirim. Çok klas durmuş.

6- Gündüz ledlerinin etrafındaki kromlar çok sırıtmış gibi geldi. Daha kibar ve ince tasarlanabilirdi.

Bunların dışında bu araba olmuş. 

Bir dahaki incelememizde görüşmek üzere :D :D :D :D 

Bir de bu arabaya bu renk gitmemiş. Siyah üzerinde lanse edilmeliydi bu resimler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Range Rover Sport'ta daha güzeldi Vouge dan.Hemde sport epey daha ucuzdu.Mondeo'da da aynı olay var. Lüx yapacağız diye fazla oynuyorlar. Zaten tasarım harikası yapmışsın, daha niye oynuyorsun? İçine koy bufalo derisini çok lüx istiyorsan. Direksiyonuda porselen ike kapla oldu sana lüx :)

Motor konusunda ise mevcut 1.6 dizel 8valf 115lik motor ve 6 ileri şanzıman,hantal Volvo s80 i bile rahatça kaldırıyor. Yüksek performans için 2.0 dizeller tercih edilmeli.

Yeni kasa Mondeo'nun Türkiyedeki ilk sahiplerinden birisi olacağım. Yüksek performaslı araçları sevmeme rağmen 1.6 dizelden vaz geçmeyeceğim motor seçiminde.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Range Rover Sport'ta daha güzeldi Vouge dan.Hemde sport epey daha ucuzdu.Mondeo'da da aynı olay var. Lüx yapacağız diye fazla oynuyorlar. Zaten tasarım harikası yapmışsın, daha niye oynuyorsun? İçine koy bufalo derisini çok lüx istiyorsan. Direksiyonuda porselen ike kapla oldu sana lüx :)

.

Aynen öyle. Sen bu işi biliyorsun adamım ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu araba niye tanıtıldı ki diyenler için; Frankurt Fuarı geldi

Ha ha ha...

Almanlar tiksinir böyle arabalardan, bu ancak Orta ve Uzak Doğu'ya ve ora kökenli Batı'da yaşayanlara ilginç gelir.

Arabayı çıkaramadılar ya, ilgiyi ayakta tutmaya çalışıyorlar ve giderek daha komik oluyorlar.

Bu arada önümüzdeki yıl Ağustos'ta Passat yenilenmiş hali ile piyasaya çıkacak.

Skoda Superb şık ve ucuz alternatif olarak var, Mazda 6 çok ilgi gördü.

Çok geç kaldılar!

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.