Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Apple, 10 Eylül Için Özel Etkinlik Duyurdu - Iphone 5S Iphone 5C

Önerilen Mesajlar

Bu etkinlik bekleniyordu fakat resmi hiçbir duyuru yoktu artık var  :yeah:

appleevent-615x480.jpg

iOS 7'nin gün itibarı ile halk'a sunulması bekleniyor zaten yukardaki balonlar az çok yeni tema'yı göstermekte.

Resmi olarak içerik bilgisi yok ama yeni iPhone bekleniyor

Aşağıdaki başlıkta HTC,LG,APPLE,SONY,GOOGLE hakkında anket ve yeni telefon bilgileri mevcut göz atmayı unutmayınz :) 

Ayrıntıları 10 Eylül itibarıyla buradan paylaşmak üzere keyifli forumlar :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

derken, 10 Eylüldemi sunarlar diyorsun? geçen sene 12sinde etkinlik varmış 19unda ios6 yayınlanmış.

GM ne zaman veriliyordu?

Bu da aynen öyle olur ozan daha gm gelmedi ama belli olmaz her an gelebilir. Beta 7 sorunsuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğru demişsin :)

Daha önce dedikoduları doğru çıkan siteler yok mu ? Onlar ne diyor...

Zaman kaybı, bence çıkar ama benim ilgimi çekmiyor. Şahsi olarak çıkmamasını isterdim. Şirket daha iyi bilir gerçi 5s veya 6 her ne ise onu bekliyor sektör

Ek olarak yukardaki baloncukların renkli olması, plastik renkli telefonlar gelebileceğine işaret olabilir. 4s yerine aslında siyah 5c düşünülebilir ekran boyu olarak. Çıkarsa eğer donanımlarınını inceler kıyaslarız her plastiğin kalitesi de farklı oluyor eğer iyi ise neden satmasın?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaman kaybı, bence çıkar ama benim ilgimi çekmiyor. Şahsi olarak çıkmamasını isterdim. Şirket daha iyi bilir gerçi 5s veya 6 her ne ise onu bekliyor sektör

Ek olarak yukardaki baloncukların renkli olması, plastik renkli telefonlar gelebileceğine işaret olabilir. 4s yerine aslında siyah 5c düşünülebilir ekran boyu olarak. Çıkarsa eğer donanımlarınını inceler kıyaslarız her plastiğin kalitesi de farklı oluyor eğer iyi ise neden satmasın?

aslında resmi ilk gördüğümde aklıma gelen o oldu, ben hala inanmak istemiyorum çünkü böyle bir modele resmi görünce aha dedim kesin geliyor :D ama yeni tema olayı yorumun daha mantıklı geldi.

diğer taraftan 3G ve 3GSde plastikti sonuçta neden olmasın :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu 5C nin çıkması için enteresan bir yorum vardı geçen gün. Ucuz iphone olarak algılanıyor ama daha çok pahalı esas modelin yanında eski modelleri satmaktansa (ki bunlarda önemli satış rakamı tutuyormuş) adı yeni olan fakat biraz daha eski donanımlı bir cihazı biraz daha pahalıya satabilmek amaç. Adı eski olan model yerine yeni çıkmış düşük donanımlı cihaz satmak. Pekte ucuz olmayacak. Bu mantıkla 3gs-4-4s satışları hepten durdurulabilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.