Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Anahtarsız Çalıştırma Sistemi Sorunu

Buğra T.

Soru

Eveet değerli arkadaşlarım,

Silkelenme, farın su alması, sigortanın yanması gibi problemlerden bahsetmiştik.

Dün akşam çok sevdiğim focus 3 titanium dizel aracımla bir bara gittim birşeyler içip sohbet muhabbet yaptıktan sonra 200 mt uzaklıkta olan evime gitmek üzere aracıma bindim. Her zamanki gibi debriyaja basıp start düğmesine bastım. Sonuç, tam bir trajedi... Araç çalışmadı bu hareketi defalarca denedim yok olmadı çalıştıramadım...

Derken içimde olan bütün laneti kustum üstüne bir yumruk bir tanede sağlam tekme attım çok sevdiğim arabama..

Neyse, az önce teknisyen geldi baktı etti oda anlayamadı + kutup başlarını söktü 5 dk bekledik sonuç aynı...

Teknisyen aracı servise çektirmemiz gerektiğini söyledi ve bize bir kurtarıcı yönlendirdi 2 saate kadar gelir herhalde...

Bakın ford yine akıllı araçmış ki bozulacağı yerinde iyi biliyor namussuz çok şanslı hissediyorum bozuk olan arabam 200 mt uzakta duruyor balkondan bakıyorum arada bir

Gelelim konuya...

Buğra kardeşinizden size ufak bir tavsiye focus 3 aracınızın garantisini hemen şu anda uzatın (eğer kullanmayı düşünüyorsanız)

Ben gerek duymuyorum zira 5 Ağustos ta almış olduğum tam 2237 km de olan 2013 model buz beyazı ford focus titanium dizel aracım satmayı düşünüyorum eğer problem düzelmezse.

Soru ve sorunlar bölümü olduğu içinde şu soruyu sorayım

-böyle bir sorun yaşayan oldu mu değerli dostlar?

+ en geç bu akşam sorunun nedenini burada paylaşacağım..

Hayırlı günler..

Bu konunun kapatılmamasını rica ediyorum çünkü gerekli düzeltmeleri yaptım.

Focusclubtr yönetimine saygılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Evet benim ki de aynen öyleydi. Keyfim kaçtı. Nasıl alıştıysam artık her bindiğimde iki kere basıp çalıştırıyorum. Çünkü ilkinde çalışmıyor. Sonra tekrar uzun basıyorum çalışsın diye. Teşekkürler ilginiz için.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18.08.2017 - 17:47 tarihinde, Mehmet oktay yazdı:

Evet benim ki de aynen öyleydi. Keyfim kaçtı. Nasıl alıştıysam artık her bindiğimde iki kere basıp çalıştırıyorum. Çünkü ilkinde çalışmıyor. Sonra tekrar uzun basıyorum çalışsın diye. Teşekkürler ilginiz için.

Mehmet Oktay bu yaşadığınız sorunu şimdide ben yaşıyorum çözüm bulabildinizmi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Serviste çözdüler. Senin benim yapacağım birşey değil. Cihaza taktıklarında bir arıza kodu veriyor. Onu siliyorlar ve düzeliyor. Benim başıma iki kez geldi. İkincide servis sorun yok dedi. Anlattım daha önce çözdünüz. Hata kodunu silerek. Tekrar aldılar içeri. Dediğimi yaptılar düzeldi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.