Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2013/14 Şampiyonlar Ligi Temsilcimiz Galatasaray'ın Rakipleri Belli Oldu

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bence hakem hava şartlarından değil " 20 dakikada sahayı temizleyememelerinden oynatmadı.

O kadar görevli sahada dolanıp durdu, ben sıkıldım....

Taraftara yazık...

Biletler yandı mı? Yarın aynı seyirciler girebilmeli...

Girer bence fakat karaborsa girenler ? Onlar da almasaymış :D kıhkıh

Cevap Geldi

DUYURU | Biletli taraftarlarımızın yarına ertelenen Juventus maçına giriş için biletlerini muhafaza etmeleri gerekmektedir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence hakem hava şartlarından değil " 20 dakikada sahayı temizleyememelerinden oynatmadı.

O kadar görevli sahada dolanıp durdu, ben sıkıldım....

Taraftara yazık...

Biletler yandı mı? Yarın aynı seyirciler girebilmeli...

Biletler yanmaz da maç saati  önemli var. İşi olan var okulu olan var. Şehirdışından gelen var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsanların bunca fedakarlık göstermesine, bir ton zorluğa göğüs germesine rağmen o soğukta böyle olmamaları gerekiyor.. Isıtma bile yokmuş statta (Tribünlerden bahsediyorum)...

Bizi destekleyin...kombine alın, başarısız olunca taraftar olmayın... Soğukta donun, eve nasıl giderseniz gidin...

Isınmak için meşale yaktık deseler kim itiraz edecek.

Coşkun Avcu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsanların bunca fedakarlık göstermesine, bir ton zorluğa göğüs germesine rağmen o soğukta böyle olmamaları gerekiyor.. Isıtma bile yokmuş statta (Tribünlerden bahsediyorum)...

Bizi destekleyin...kombine alın, başarısız olunca taraftar olmayın... Soğukta donun, eve nasıl giderseniz gidin...

Isınmak için meşale yaktık deseler kim itiraz edecek.

Stat'a doğalgaz gelmiyormuş (henüz) tesisatları varmış. 

Ayrıca ısıtma vaadi vermiyorlar ki bilmiyorum siz gittiniz mi ama? Ben gittim dondum ama niye dondum diye feryat etmedim oraya gidenlerin çoğu tutkusu için gidiyor eskiden ısıtmamı vardı :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Stat'a doğalgaz gelmiyormuş (henüz) tesisatları varmış.    Ayrıca ısıtma vaadi vermiyorlar ki bilmiyorum siz gittiniz mi ama? Ben gittim dondum ama niye dondum diye feryat etmedim oraya gidenlerin çoğu tutkusu için gidiyor eskiden ısıtmamı vardı  

Ben de onu hazmedemiyorum....Ben 17 yıl futbol oynamış. fanatik olmayan, sporun her türlüsünü seven bir BJKliyim. Sizin tutkunuz olmasa o sporun, o takımın bi anlamı kalmaz zaten.... Sizin takıma verdiğiniz değerin ve tutkunun karşılığı olan "saygı" ve "vefa" da size gösterilmeli..

Sizden kastım, tüm taraftarlara... Taraftarı ya da seyircisi olmayan bi oyun, spor dalı ne ifade eder ki..

Coşkun Avcu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Coskun hocam tespitlerinizi cok begendim. Kar yagacagi belliydi stat gorevlisi olarak 20 30 kisi birden sahaya hucum edip 10 dk da tertemiz edebilirlerdi. Ama kalenin birinin onu temiz digeri temizlenmemksti bile 20 dk da. Eski maclarda ben oyle hatirliyorum hemen sahaya girip temizlerlerdi yil ilerl2sikce geri gidiyoruz. Ben gs liyim ancak bu gs in stat konusunda ilk vukuatida degil her sene ayni sorun ve hep mazeret.

yabanci ulkelerde de tutkulu taraftar var ama ustu kapanan statlarda oynuyorlarda ve topcularida tam topcu hani karda kisda izlesende ah etmezsin. Topa vurmaktan bir haber onlarca topcu geneli icin soyluyorum ferrarilerde gezecek villalrda oturacak sen stadina bir sistem yapmayacaksin, nasil olsa taraftar tutkulu gerek yok mantigi ile hareket edeceksin. Nasil olsa sikayet etmezler diyeceksin. Ama kendin ultra luks lobinde cayini icerek macini izleyedeksin. Ayiptir gunahtir kul hakkidir. Bir tane futbolcuyu gonderin ( yilda trilyon alan i dunya topculari var) stadina adam gibi sistemini kurun. Isteseler o dogalgaz 1 gunde gelir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Coskun hocam tespitlerinizi cok begendim. Kar yagacagi belliydi stat gorevlisi olarak 20 30 kisi birden sahaya hucum edip 10 dk da tertemiz edebilirlerdi. Ama kalenin birinin onu temiz digeri temizlenmemksti bile 20 dk da. Eski maclarda ben oyle hatirliyorum hemen sahaya girip temizlerlerdi yil ilerl2sikce geri gidiyoruz. Ben gs liyim ancak bu gs in stat konusunda ilk vukuatida degil her sene ayni sorun ve hep mazeret.

yabanci ulkelerde de tutkulu taraftar var ama ustu kapanan statlarda oynuyorlarda ve topcularida tam topcu hani karda kisda izlesende ah etmezsin. Topa vurmaktan bir haber onlarca topcu geneli icin soyluyorum ferrarilerde gezecek villalrda oturacak sen stadina bir sistem yapmayacaksin, nasil olsa taraftar tutkulu gerek yok mantigi ile hareket edeceksin. Nasil olsa sikayet etmezler diyeceksin. Ama kendin ultra luks lobinde cayini icerek macini izleyedeksin. Ayiptir gunahtir kul hakkidir. Bir tane futbolcuyu gonderin ( yilda trilyon alan i dunya topculari var) stadina adam gibi sistemini kurun. Isteseler o dogalgaz 1 gunde gelir.

Ben de tam bunları dile getirecektim...Siz daha güzel izah etmişiniz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Coskun hocam yil olmus 2013un sonu hala ellerinde tahta sopalarla kar kuruyorlar. Bu maclari dunya izliyor millet su goruntulari gorse bu nasil ulke der.

Hocam futbol'a gelmeden zaten diyen diyor ki :) Futbol ne yani :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani orasi oyle ama bu futbol isi luks is insanlar devasa para yatiriyor. Valla kardesim is tartismaya girmesin ama sabri ve turevleri oyuncular ferrari il e gezince ben bir tuhaf oluyorum. Oraya biraz teknolojik alet koymak bu kadar zor olamaz. Sen koy isiticini taraftarin yine tutkuyla seyretsin seni coluk cocuk usumesin. Futbolcularin hanimlari bile ferrariden inip lamborjiniye biniyor biz gariban taraftarda rararara rererer. En saglam gs futbolcuya ver parayi aninda zaten ben fenerliydim der. Adam parasini dusunuyor. Bedavaya menfaatsiz seven bir biz variz iste sirtimizdan gecinsinler bakalim. Stada git para, evde izle para avrupa maci para eeee baska nasol alinir drogba ( dikkat sonu kafiyeli oldu ) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.