Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.0 Ecoboost Teslimat Gecikmesi

Önerilen Mesajlar

Ben de Haziran ayında Focus Sedan Titanium dizel (Smart+Sunroof) şeker kırmızı satın aldım İzmir Karşıyaka Arkas bayisinden. Ağustos ortası dendi, şimdi Eylül diyorlar. Arkadaşımızın 1.5 ay olmuş, benimkiyse 2.5 ay. Sizce normal mi bunlar? Artık neredeyse Arkas'taki görevliyle birbirimize gireceğiz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de Haziran ayında Focus Sedan Titanium dizel (Smart+Sunroof) şeker kırmızı satın aldım İzmir Karşıyaka Arkas bayisinden. Ağustos ortası dendi, şimdi Eylül diyorlar. Arkadaşımızın 1.5 ay olmuş, benimkiyse 2.5 ay. Sizce normal mi bunlar? Artık neredeyse Arkas'taki görevliyle birbirimize gireceğiz..

Ayıp ediyorlar. Söylediğinde gelmesi gerekirdi. Sonuçta bunlar belli fabrikadan çıktığı an hatta üretim anını bile görebilirler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focus tan vaz geçip reno captur gibi saçma sapan bir araba almak (attan inip eşşşeğe binmek gibi birşey :)  ) pek güzel bir tercih olmaz gibi geliyor bana ama onun yerine opel astra 1.3 dizel edition veya sport donanım 50 bin lira sport 54 bin liraya alınabilir.Pazarlıkla biraz daha inebilirler ...Ben olsam hiç beklemez bu aracı alırdım yeni leon da güzel tercih olabilir DSG siz daha ucuza alınabilir,baz donanım dizel  47 bin orta donanımda sanırsam 53 civarıydı.

Focusta titanium smart donanımlarını beklediğim için baz donanım ya da orta donanım tercih edesim gelmiyor.Ama astrayı araştırayım.Eşim en başından beri diğer kadınlar gibi dış görünüşlerine bakarak i30 ya da auris istiyordu.Yarın bayilere gidip gönlü olsun diye bakıcam.benim gönlüm olursa da alabilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focusta titanium smart donanımlarını beklediğim için baz donanım ya da orta donanım tercih edesim gelmiyor.Ama astrayı araştırayım.Eşim en başından beri diğer kadınlar gibi dış görünüşlerine bakarak i30 ya da auris istiyordu.Yarın bayilere gidip gönlü olsun diye bakıcam.benim gönlüm olursa da alabilirim :)

Bekleyeceksiniz bekleyeceksiniz belli :yeah: Gezin bakalım hatta mümkünse TEST edin araçları. İncelemelerinizi aktarmak isterseniz eğer adresimiz burası: http://www.focusclubtr.com/forum/33-test-ve-yorumlarimiz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bekleyeceksiniz bekleyeceksiniz belli :yeah: Gezin bakalım hatta mümkünse TEST edin araçları. İncelemelerinizi aktarmak isterseniz eğer adresimiz burası: http://www.focbi focus değil :)usclubtr.com/forum/33-test-ve-yorumlarimiz

Astrayı araştırıyorum şimdi.İçim ısındı gibi.Ama tabi  bi focus değil :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eger teslim suresi uzuyorsa 1.2 tsi comfortline golf tercih ederdim yada fr paketli 1.4 tsi leon ikiside cok guzel araclar hatta focus`tan daha ucuzlar yakit olarakta 1.0 eb`den cok fazla yakmazlar.

Aslinda surus olarak bir focus olmasada megane onericektim ama fiyatina bakinca cusss diyerekten vazgectim. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşim opel astrayı kesınlıkle tavsıye etmıyorum 1.3 cok hantal bir motor hele o kasa için.

astranın malzemesı sert olgu için ön konsoldan cook tıkırtı gıcırtı sesi duyarsın bir süre sonra.

depoyu fullersen yolda gıderken lokurdu sesini cok duyarsin astralarda dalga kıran sorunu var.

ama aracın yakıtı ve yol tutuşu mukembel.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşim opel astrayı kesınlıkle tavsıye etmıyorum 1.3 cok hantal bir motor hele o kasa için.

astranın malzemesı sert olgu için ön konsoldan cook tıkırtı gıcırtı sesi duyarsın bir süre sonra.

depoyu fullersen yolda gıderken lokurdu sesini cok duyarsin astralarda dalga kıran sorunu var.

ama aracın yakıtı ve yol tutuşu mukembel.

astranın dizelini değide 1.4 strat stop bakıyordum.ama yakıtı çokta az gelmedi bana.Fabrika verileri bile az değil normalde yükselir bu.tipi hoşuma gidiyor hetchback olanının.bayiye gidip bakmak lazım.

1.0 eb den vazgeçmek üzereyim.1.6 atmosferik focus alıp tüp taktırmak geliyor aklıma.hiç sevmediğim tüp işine girmek çok cazip gelmiyor.bu seçenek ile Hyundai i30 1.6 gdi elite seçeneği arasındayım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

astranın dizelini değide 1.4 strat stop bakıyordum.ama yakıtı çokta az gelmedi bana.Fabrika verileri bile az değil normalde yükselir bu.tipi hoşuma gidiyor hetchback olanının.bayiye gidip bakmak lazım.

opelin hetchbackgi benımde cok hoşuma gıdıyor ancak dediğim gibi aracin ic ön konsol malzemesı sert pılastıkden olduğu ıcın cok gıcırtı yapıyor bu arada opel yeni moorlarını tanitmaya başladı bilginiz olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.3 dizel motora o parayı vermek ne kadar mantıklı onuda tartışmak lazım bence :)

1.0 ecoboost varken atmosferik motor alıp arabaya tüp taktırmak ne kadar mantıklı ise Astra 1.3 sport dizel almakta o kadar mantıklı olsa gerek ..Focus'un da trend ve trend x modelleri Astra gibi 95 ps o zaman focus 95 ps alanlarda mantık yok sizin dediğinize göre !

Astra da bence focusla aynı ayarda araba tip olarak focustan daha  güzel hatta.En azından focustan daha güzel jant seçenekleri var orta donanımda bile...Focusta ise  titanyum donanımında bile saçma sapan jant kullanmışlar :) Önümüzdeki aylarda 1.6 dizel 136 ps astra da gelince o zaman görürüz astra nasıl bir arabaymış ...Siz bi Opel e gidin bence çok beğeneceksiniz aracı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0 ecoboost varken atmosferik motor alıp arabaya tüp taktırmak ne kadar mantıklı ise Astra 1.3 sport dizel almakta o kadar mantıklı olsa gerek ..Focus'un da trend ve trend x modelleri Astra gibi 95 ps o zaman focus 95 ps alanlarda mantık yok sizin dediğinize göre !

Astra da bence focusla aynı ayarda araba tip olarak focustan daha  güzel hatta.En azından focustan daha güzel jant seçenekleri var orta donanımda bile...Focusta ise  titanyum donanımında bile saçma sapan jant kullanmışlar :) Önümüzdeki aylarda 1.6 dizel 136 ps astra da gelince o zaman görürüz astra nasıl bir arabaymış ...Siz bi Opel e gidin bence çok beğeneceksiniz aracı 

Hocam astranın en uygunu 1.4 sport gibi geldi bana o da çok y6akıyor.Fabrika verisi 6 ya yakın bunu 7 gibi düşünmek lazım.Bu gün i30 a baktım test ettim araç çok hoşuma gitti.bensinlisini kullandım.teknoloji ve dış görünüş olarak harika ancak iç görüntüsü focusu arattı bana.tabi mesele iç görünüş değil o da çok yakıyor.dizellerde pahalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.