Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Roastar Rd 9000Ff

Hamdi Ezder

Önerilen Mesajlar

igo 9 var bende bir şekilde sana paket veri şeklinde aktarabilirim sd card ile çalıştıracaksan hazır komutları girilmiştir  fakat içeriğinde başlangıç komutlarını ekran çözünürlüğüne ayarlaman gerekir ve gps pozisyonerlerinin kodunu öğrenmen gerekir bunlar olmadan programı ancak çalıştırırsın fakat konumunu belirleyemez makina ... sadece google earth gibi takılırsın makinada 

cihazının aynısından bende var fakat yazılımı necvox veri tabanının farkedeceğini düşünmüyorum iletişim maili veriniz  pm  den size atacağım veriyi sd cardınıza kopyalayıp sorunsuz çalıştırabilirsiniz 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

igo 9 var bende bir şekilde sana paket veri şeklinde aktarabilirim sd card ile çalıştıracaksan hazır komutları girilmiştir  fakat içeriğinde başlangıç komutlarını ekran çözünürlüğüne ayarlaman gerekir ve gps pozisyonerlerinin kodunu öğrenmen gerekir bunlar olmadan programı ancak çalıştırırsın fakat konumunu belirleyemez makina ... sadece google earth gibi takılırsın makinada 

cihazının aynısından bende var fakat yazılımı necvox veri tabanının farkedeceğini düşünmüyorum iletişim maili veriniz  pm  den size atacağım veriyi sd cardınıza kopyalayıp sorunsuz çalıştırabilirsiniz

emir bey rd9000ff ile ilgili navigasyon prog. için msn ([email protected]) ayrıca 0535 749 5627 cevabınızı bekliyorum ilginize teşekkür ederim

Hamdi Ezder tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.