Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İphone 5 Hoparlörler Problemi

Rafet NAS

Önerilen Mesajlar

Ama ben dedim sana şununla denize girme diye kaç kez... : :))) hep şu forumda iPhone harika ötesi sözlerine baktın .. :):) :):) :);):):) :):)

Bu arad geçmiş olsun...

yinede kullanmaya devam edebiliyorum :D parça siparişini verdim bu hafta içinde tamir etmiş olurum :D

telefon alıcak olsam iphone bilgisayar alıcak olsam samsung alırdım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mac tercih ederim tabi ama o kadar para vermek zor geliyor :)

Babam da yenileyelim dedi. Ben daha cevap vermedim çünkü alacağım model için benimki + 1000 dolar lazım onun yerine SSD + yeni batarya alacağım gibi. Biraz daha eskimesini bekleyeceğim. Dolar yükseldi çok kötü oldu ya .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Babam da yenileyelim dedi. Ben daha cevap vermedim çünkü alacağım model için benimki + 1000 dolar lazım onun yerine SSD + yeni batarya alacağım gibi. Biraz daha eskimesini bekleyeceğim. Dolar yükseldi çok kötü oldu ya .

satarsan haberim olsun :) ama indirim isterim :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında air de alınabilir çok güzel cihaz. Çözünürlük olarak biraz geride kaldı fakat. Birde gpu 4000 olanlar iyi değil 5000 serisini incelemek lazım. Lakin fiyatlar pro da 4-5000tl civarına dayandı. İş yapıp para kazanmıyorsan çok pahalı oluyor bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.