Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İphone 5 Hoparlörler Problemi

Rafet NAS

Önerilen Mesajlar

Henüz 4-5 aylık olan Turkcell den aldığım iphone 5 im artık dışa ses veren hoparlörlerinden ses vermiyor, önce veriyor 3-4 saniye sonra cızırdamaya başlıyor ve tümden ses gidiyor. Bazen küçük klavye seslerinde problem çıkarmıyorsa da müzik dinlemek video izlemek ne mümkün.. Sabah alarmı olarak kullanmakta hayal oldu, kesinlikle bir darbe veya suya da maruz kalmadı, şuan tatildeyim ve döner dönmez telefonu garantiye göndereceğim umarım içini açıp onarmaya kalkışmazlar da değişimi olur. Bu tarz bir problem yaşayanınız oldu mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tanıdığım, güvendiğim, tecrübeli, bu iş ile uğraşan abime sordum, sonuç;

Bu konu (dış hoparlör) için çok şikayet gelmiş. Kendileri orjinal cihaz değişimi 350 TL'ye yapıyor (benim için 300). 3-4 gün içinde yenisini veriyor. Onlarda trkcl ile bunu yapıyor fakat işte bizim ile onların farkı  :)

Kontrol edilir eğer hoparlör bozuk ise onun fiyatı da 80 tl orjinal parça konulacak garantisi bozulmaz.

Turkcell'e verirseniz cihazınızı değişirler tamir görmez ve en geç 1 ay içinde yenisi geliyor. (Dikkat yeni cihaz refurbished değil)

:yeah: Böyle

ne fark edicek ki :P

Öyle demiyordun :D çakal seni :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

burada ozan diyorki yakup farketmez diyordu şimdi dikkat diye özellikle belirtiyor niye ki diyor :) bunların hepsini sondaki :P diyor :D

Benim için fark etmez zaten canım :) ahhaa açıklamayı talep üzerine yaptım ya ondan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tanıdığım, güvendiğim, tecrübeli, bu iş ile uğraşan abime sordum, sonuç;

Bu konu (dış hoparlör) için çok şikayet gelmiş. Kendileri orjinal cihaz değişimi 350 TL'ye yapıyor (benim için 300). 3-4 gün içinde yenisini veriyor. Onlarda trkcl ile bunu yapıyor fakat işte bizim ile onların farkı :)

Kontrol edilir eğer hoparlör bozuk ise onun fiyatı da 80 tl orjinal parça konulacak garantisi bozulmaz.

Turkcell'e verirseniz cihazınızı değişirler tamir görmez ve en geç 1 ay içinde yenisi geliyor. (Dikkat yeni cihaz refurbished değil)

:yeah: Böyle

Tam anlamamakla beraber Turkcell in telefonumun yenisini göndereceği kanısına vardım ☺

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim telefonun değişmesi iyi birşey tabi ama o kadar aplikasyon ve internet bankacılığı vs kişiselleştirme dert...

Pc'ye http://www.apple.com/tr/itunes/ 'i indirin ardından kablo ile bağlayın programda rafet's iphone'u bulun :P ardından sağ tıklayın ''satın alınanları aktarın'a'' basın app'leri pc'ye atacak ardından sağ tıklayıp yine aynı yere yedekle deyin.Gelen telefonu bağlayıp yedeği ona kurun. App dahil tüm ayarları ile atacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pc'ye http://www.apple.com/tr/itunes/ 'i indirin ardından kablo ile bağlayın programda rafet's iphone'u bulun :P ardından sağ tıklayın ''satın alınanları aktarın'a'' basın app'leri pc'ye atacak ardından sağ tıklayıp yine aynı yere yedekle deyin.Gelen telefonu bağlayıp yedeği ona kurun. App dahil tüm ayarları ile atacak.

Ben onu beceremem de yaptırırım sağol

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

antalya yaramadı iphonea :D tepedeki açıp kapatma tuşum bozuldu durduk yerde :D onunla uğraşırkende kameranın soketini bozdum heralde şuan oda çalışmıyor :D

Ama ben dedim sana şununla denize girme diye kaç kez... ::))) hep şu forumda iPhone harika ötesi sözlerine baktın ..:):):):):);):):):):)

Bu arad geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.