Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
“ER-OL
Serdar yaman

Focus 3'leriniz Hangi Renk?

Hangi rengi tercih ettiniz ?    298 üye oy kullandı

1. 1. Hangi rengi tercih ettiniz ?

• Buz Beyazı (Opak)
      124
    • Blazer Mavi (Opak)
      4
    • Spor Kırmızı (Opak)
      4
    • Aytozu Gri (Metalik)
      57
    • Mürekkep Mavi (Metalik)
      5
    • Kül Kahverengi (Metalik)
      15
    • Siyah (Metalik)
      13
    • Şeker Kırmızı (Metalik)
      15
    • Hardal Sarı (Metalik)
      1
    • Kum Gri (Metalik)
      6
    • Balköpüğü Kahverengi (Metalik)
      0
    • Gece Gri (Metalik)
      28
    • Mars Turuncu
      1
    • Derin Mavi
      2

Anketi oylamak in lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz
Bu konuda 130 ileti var
Sen beceremedin almayı ne yapayım

Abi bak zamanin birinde almayi beceremedin demissin adam.kapiya koydu bile IMG-20170420-WA0033.jpg

Nam-i diger kamyon
C max
Buzbeyazi var şükür bizimde

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bak zamanin birinde almayi beceremedin demissin adam.kapiya koydu bile IMG-20170420-WA0033.jpg.58b54307fccebf186edca0adab47b482.jpgNam-i diger kamyon
C max
Buzbeyazi var şükür bizimde

Hahahaaaa

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer Konular

• Yazan: Berat Türk
      Selamın aleyküm abiler 

Abilerim bizde 17 senedir vectra a var. Babam masraftan vs bıkmasından mütevellit gerçi araba ile çok iyi ilgilenmiyor normal bi durum yaşıda var yani normal sayılır neyse satcam dedi illa ben satılmasını istemiyordum çnkü 17 koca yıl anılar vs bilgi sahibide oldum onu tanıyorum evlat diyorum ona o derece seviyorum üzerinde projemde var. Bende anlaştım iyi bakacak birine satıcam sonrada geri alıcam para toplama durumuma bağlı. Gelelim asıl konuya düşük km dizel  2012 2013 2014 mk3 makyajsız kasa focus almak  istiyoruz. Kronik sorunları, alırken dikkat edilecek detaylar vs önerileriniz, ve birde gelişmiş gösterge paneli ve bi zenon sonradan entegre olurmu ne kadar maliyeti olur ? Ve birde kuga selective jant kullanan oldumu maliyeti ve fotoğrafı varsa çok iyi olur ?

• Yazan: İbrahim Araç
      Herkese merhaba. Dün ikinci el yeni bir araç satın aldık. Ekspertiz yaptırdik motor gücünün yüzde 81 olduğunu söylediler motorun durumu gayet iyidir dediler. Kendim incelediğimde aracın gücü 95 HP ama maksimum güç 78 HP yazıyor Torku da düşük gözüküyor. Bu yazan verileri nasıl düşünmeliyiz nasıl yorumlamaliyiz merak ediyorum. Araç 2013 Focus 1.6 Dizel 95 HP Trend X Sedan Kasa.
    • Yazan: Orhan Aysan
      iyi günler Hayırlı bayramlar Herkese.

Şuanki aracımız ; Focus 3.5 - 2015 model 1.6 dizel 95hp  Trend X .

1-) Bu  modellerde  DPF varmıdır ?  

2-) 1.5 tdci otomatik olan modellerde DPF sistemi kuru mu sıvı mı ?  Çünkü aracımızı satıp  Otomatik 1.5 tdci Focus almak istiyoruz.  

Sanırım kuru tip DPF lerde sorun olmuyor çok ,dpf temizliği gerekse dahi ekstra sıvı vs herhangi bir katkı maddesi gerekmiyor diye duydum.

Bu sorumun sebebi ise ; daha önceki focus 2,5 titanium aracımızdaki DPF sorunları idi. DPF yi söktürüp-yazılımsal olarakta iptal ettirmiştik.Sıvı tip DPF idi ve sıvısı pahalı idi. Son zamanlarda çok fazla sorun yaratmaya başlamıştı.

3-) Ayrıca son soru olarak Yeni kasa Astra K  1.6 dizel otomatik Design  da tercihlerimiz arasında. Siz ne düşünüyorsunuz ? 

Trend X te ısıtmalı ayna,ön tarafta iç aydınlatma,kolçak vs yok.bunlar beni üzdü baya.

• Yazan: Muhammed E.
      Yine farklı bir aksesuar ile geldim bu aralar hep renkli şeylere sardırdım sanırım. Bagaj altı animasyonlu led...

Fiyat: 50TL
      Montajını kendim yaptım, kendimiz keşfede keşfede 2 saate yakın zevkli bir montaj oldu.

Buyrun Video Linki:

Bu da montajdan önce evdeki denemem:

Montajdan birkaç foto:

Bu da elektriği bulmada kullandığımız test aksesuarımız

• Yazan: Yakup Çağatay
      Ford Focus III - 2011 sonrası modellerin far teknik özellikleri
      Aşağıdaki tablodaki gibidir.

Makyajsız

Xenonda; kısalar D3S, uzunlar H7, köşeler H1

Makyajlı MK3

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.