Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'leriniz Hangi Renk?

Serdar yaman

Hangi rengi tercih ettiniz ?   

324 üye oy kullandı

1. 1. Hangi rengi tercih ettiniz ?

• Buz Beyazı (Opak)
      139
    • Blazer Mavi (Opak)
      4
    • Spor Kırmızı (Opak)
      4
    • Aytozu Gri (Metalik)
      59
    • Mürekkep Mavi (Metalik)
      5
    • Kül Kahverengi (Metalik)
      15
    • Siyah (Metalik)
      15
    • Şeker Kırmızı (Metalik)
      17
    • Hardal Sarı (Metalik)
      1
    • Kum Gri (Metalik)
      8
    • Balköpüğü Kahverengi (Metalik)
      0
    • Gece Gri (Metalik)
      29
    • Mars Turuncu
      1
    • Derin Mavi
      4

Önerilen Mesajlar

Buz beyazı, beyazdan başka renk almam, beyaz daha bi güzel geliyor bana :)

Üstteki mesajımın tarihi 1 kasım ancak sanki bugün atmışım gibi gösteriyor, anlamadım?

Anket oy alınca üst sıraya geliyor başlık :) Bu sebeple.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

en hoşuma  giden renk gece grisiydi ama  araç yok dendi. Sonra ay tozu gri istediğimde araç başka bayide var dendi anlaştık. Kaporo felan verdim ve bayi arandığında ordaki kişi aracı verme taraftarı olmadı.Tam kül kahverengisi olsunmu die konuşurken abimle firma sorumlusu kül kahvesi var dedi arayalım inşallah gönderirler dendi.Yapılan konuşmada da ısrarcı davrandık ve aracım külkahve  oldu. Sonradan pişman oldum gerçekte görmedim aracı beklesemiydim başka renk derken 10 günlük zorlu bekleyişten sonra aracı gördüm beklediğime  deydi.Gece füme rengi güneş vurduğunda  acık kahverengi gölgede gri oluyor  bayağı janjanlı bir renk tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstemli bir şekilde aytozu gri :)

Focus 3 de(aslında bir çok otomobil için böyle) sedan ve Hb karoserde rengin araçta duruşu çok fark ediyor.Sedana yakışan renk Hb de o kadarda çekici görünmüyor yada tam tersi.Ama genel olarak F3 sedan da açık renkler daha çok hoşuma gidiyor ayrıntıları daha belirginleştiriyor.Hb de ise gece gri yada şeker kırmızı.Ben aracı almadan önce beyaz düşünüyordum ama F3 de beyazın tonu çok açık ancak araç çok kaslı, ağır bir görünüme sahip(özellikle de sedan) beyaz renk aracın bu özelliklerini perdeliyor bence.O yüzden tercihim aytozu griden yana oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Elimizde  şeker kırmızı var fiyat farkı istemiyoruz senden demelerine  rağmen ısrarla   BEYAZ isteyen  nadir müşterilerdenim :))

çukurovaya  koyu renk  gitmiyor  güneş  yanığı oluyor..

Hocam güneş yanığı elbet bir gün olur da o günün o kadarda yakın olduğunu düşünmüyorum :D Şeker kırmızı alınmaz mı yav :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.