Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Alparslan Kaplan

Kasko Için Neler Tavsiye Edersiniz

Bu konuda 43 ileti var

insanlar kendilerinden çok arabalarını seviyor olsaki ; bireysel özel sağlık sigortası yerine ; arablarına özel sigorta (kasko) yaptırırlar  ...  herkezin arabasında özel kasko var ama kişisel özel sağlık sigortaları yok :) böyle bakınca tuhaf geliyor bana :)

Benim ki bu :D:) Sapına kadar cimbom yani :P 

B_9524_B_8943_B_8404_gssigorta_b.jpg

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de Ali Fatih Bey gibi düşünüyorum..

Sanırım yine Axa'dan devam edeceğim..

Ak dan fiyat aldın mı Alperenim? Benim orj. Camı hiç sıkıntısız değiştirmişlerdi....

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ak dan fiyat aldın mı Alperenim? Benim orj. Camı hiç sıkıntısız değiştirmişlerdi....

Ona da bakayım abicim..

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaptıracak durumum varsa yaptırırım tabi, 11 senedir araç kullanıyorum hiç ihtiyacım olmadı kaskoya ama olmayacak anlamına gelmiyor tabi. Her an her şey olabilir. Ama olur extradan 1000 küsür tl veremeyecek durumda olurum, o zaman yaptırmam.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ulen nereye sorsam Groupama'yi oneriyor ucuz ve genis teminatli diye. En.son sigortam.net'ten teklif aldim, israrla groupama'yi onerdi sigorta danismani.

Yarin bayiye gidip kafama yatani yaptiricam, gecen sene ne guzel pit diye yaptirmistim, bu kadar kafa yormamistim..

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eveeeet, büyük konuşmamak lazımmış ^_^  Groupama'dan yaptırdım, 760 TL Kasko, 295 TL Trafik Sigortası. (Bu Axa'dan)

3 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eveeeet, büyük konuşmamak lazımmış ^_^  Groupama'dan yaptırdım, 760 TL Kasko, 295 TL Trafik Sigortası. (Bu Axa'dan)

Hayırlı olsun Alperenim Allah kaza bela vermesin .....

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun Alperenim Allah kaza bela vermesin .....

Amin abi sağol.. cümlemize..

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Amin abi sağol.. cümlemize..

Alperenim aklıma gelmişken, yanlış hatırlamıyorsam sende benim gibi Aralık ayında aracını almıştın, erken yaptırmak fiyat avantajı mı sağladı? Ben görüştüğüm de ilk haftası yapalım demişlerdi... Gerçi fiyat değişikliği konusunda olabilir de olanmaya bilir de demişlerdi...

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperenim aklıma gelmişken, yanlış hatırlamıyorsam sende benim gibi Aralık ayında aracını almıştın, erken yaptırmak fiyat avantajı mı sağladı? Ben görüştüğüm de ilk haftası yapalım demişlerdi... Gerçi fiyat değişikliği konusunda olabilir de olanmaya bilir de demişlerdi...

Abi ben 29 kasımda teslim almıştım aracı, kaskom 26 kasımda yapılmıştı. Yani bugün son günüydü.. erken yaptırmadım yani..

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi ben 29 kasımda teslim almıştım aracı, kaskom 26 kasımda yapılmıştı. Yani bugün son günüydü.. erken yaptırmadım yani..

Tamam Alperen im yaşlandım iyiden iyiye...aklımda öyle kalmış. .:) :)

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam Alperen im yaşlandım iyiden iyiye...aklımda öyle kalmış. .:) :)

Askolsun sayin abim..

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende generali yada groupama düşünüyorum fiyatlar aynı sizce hangisi ?

Ak Sigorta da aynı fiyatı verdi sanırım Ak Sigorta daha doğru bir tercih olacak

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.