Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kasko Için Neler Tavsiye Edersiniz

Önerilen Mesajlar

insanlar kendilerinden çok arabalarını seviyor olsaki ; bireysel özel sağlık sigortası yerine ; arablarına özel sigorta (kasko) yaptırırlar  ...  herkezin arabasında özel kasko var ama kişisel özel sağlık sigortaları yok :) böyle bakınca tuhaf geliyor bana :)

Benim ki bu :D:) Sapına kadar cimbom yani :P 

B_9524_B_8943_B_8404_gssigorta_b.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaptıracak durumum varsa yaptırırım tabi, 11 senedir araç kullanıyorum hiç ihtiyacım olmadı kaskoya ama olmayacak anlamına gelmiyor tabi. Her an her şey olabilir. Ama olur extradan 1000 küsür tl veremeyecek durumda olurum, o zaman yaptırmam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ulen nereye sorsam Groupama'yi oneriyor ucuz ve genis teminatli diye. En.son sigortam.net'ten teklif aldim, israrla groupama'yi onerdi sigorta danismani.

Yarin bayiye gidip kafama yatani yaptiricam, gecen sene ne guzel pit diye yaptirmistim, bu kadar kafa yormamistim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Amin abi sağol.. cümlemize..

Alperenim aklıma gelmişken, yanlış hatırlamıyorsam sende benim gibi Aralık ayında aracını almıştın, erken yaptırmak fiyat avantajı mı sağladı? Ben görüştüğüm de ilk haftası yapalım demişlerdi... Gerçi fiyat değişikliği konusunda olabilir de olanmaya bilir de demişlerdi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperenim aklıma gelmişken, yanlış hatırlamıyorsam sende benim gibi Aralık ayında aracını almıştın, erken yaptırmak fiyat avantajı mı sağladı? Ben görüştüğüm de ilk haftası yapalım demişlerdi... Gerçi fiyat değişikliği konusunda olabilir de olanmaya bilir de demişlerdi...

Abi ben 29 kasımda teslim almıştım aracı, kaskom 26 kasımda yapılmıştı. Yani bugün son günüydü.. erken yaptırmadım yani..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.