Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Vw Golf Vii (7) Tdi Highline Manuel Test - Sürüş İzlenimi - Detaylı İnceleme

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Elektrikli koltuklar opsiyon ile geliyor. daha komiği; elektrikli katlanır ayna highline pakete dahil değil. ben araçı aldığımda opsiyon listesti yoktu, ve bana ilk başta polo anahtarı bile vermişlerdi. biraz daha sabırlı olsaydım bi kaç opsiyon daha koyulbilirdi. :) neyse,her güzelin bi kusuru var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Golf bir tür akıl ve mantık evliliğidir, doğru seçim olduğunu her zaman bilirsin ama bir türlü tutku ile bağlanamazsın.

İyi ve neredeyse kusursuz olduğunu bilmek benim gibi eksiklerini hisseden bir faniyi rahatsız eder.

Büyük konuşmayayım ama VAG grubundan bir arabaya bineceğimi hiç zannetmiyorum.

Tabii benim özelimdir ayrı konu... 

Forumdaki katılımcıların %80'i imkanlar el verseydi Golf almak isterdi, doğru mu yanlış mı?

Bu arada şu anda Avrupa'da 110PS elden geçmiş TDI Motor ile satışa başlandı yanılmıyorsam. EA288 MDB serisinin bir üyesi olarak bu motor hem düşük iç sürtünme, hem daha etkili ve kontrol edilebilir soğutma, hem de NOx flltreli katalitik konvertör ve etkin DPF ile performans kaygısından çok düşük tüketim ve EU6 değerlerini karşılayacak emisyon vadediyor.

Performanslı dizel için GTD'de kullanılan 2.0 184 PS TDi'ye bakmak lazım.. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakıt bence de yüksek de İstanbul'a göre normal olabilir belki. Trafik farkı çok fazla orada, ekonomi kasmak da Ankara'da bu kadar zorken orada nasıldır bilemiyorum.

Focus ile Golf aynı para olsa ikinci el'deki satış haricinde Golf alır mıydım, mantık evliliği olarak olabilir. Yazılım seçenekleri daha fazla, stage II yapılan bir çok örneği arasak şu an bile bulabiliriz belki de.

Tabi şu saatte bu kadar alıştıktan sonra fiyatı uygun olsa bile ikinci el bir 116d olurdu tercihim :)

Bir de kullanıcı kitlesi fazla bağımlı, her eleştirdiğimde aforoz tehlikesi var  :kıhkıh:

Kazasız belasız dertsiz tasasız kullanın :)

Ankara'ya da GoPro isterik  :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakıt bence de yüksek de İstanbul'a göre normal olabilir belki. Trafik farkı çok fazla orada, ekonomi kasmak da Ankara'da bu kadar zorken orada nasıldır bilemiyorum.

Focus ile Golf aynı para olsa ikinci el'deki satış haricinde Golf alır mıydım, mantık evliliği olarak olabilir. Yazılım seçenekleri daha fazla, stage II yapılan bir çok örneği arasak şu an bile bulabiliriz belki de.

Tabi şu saatte bu kadar alıştıktan sonra fiyatı uygun olsa bile ikinci el bir 116d olurdu tercihim :)

Bir de kullanıcı kitlesi fazla bağımlı, her eleştirdiğimde aforoz tehlikesi var :kıhkıh:

Kazasız belasız dertsiz tasasız kullanın :)

Ankara'ya da GoPro isterik :kıhkıh:

Vw fanlarına sakın Golf'ü beğenmiyorum demeyin haa. Beğenmek zorundasınız. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu aidiyet duygusu bizde milletçe gelişmiş, kimsenin tuttuğunu eleştirmemek lazım.

Tabii VW alanlar mükemmeli aldıklarını düşündükleri için daha çok rahatsız oluyor olabilirler.

Aldıkları arabaya haksızlık etmiyorum tabi. Güzel,kullanışlı ama benim zevkime uymuyor. Sanki S Serisine biniyormuş gibi davranıyorlar. Birde Vw'i premium yaptılar zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.