Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hangi Marka Lpg Kullanıyorsunuz Ve Önerirsiniz

Volkan Bayındır

Önerilen Mesajlar

Öncelikle herkese tekrar merhaba :) Aracımda LPG olarak tup atıker beyın ramses olmak uzere bır LPG sıstemı var . Aracımı LPG de kullanırken titreme yapıyor ama benzınde hıc bır sorun yok bu yuzden LPG yı değiştirmek istiyorum önerilerinizi dinlemek isterim . Şimdiden herkese teşekkur ederim :)  

[ LPG baslıgı altında bır çok konu var ancak hangı LPG kullanıldıgı yada önerılen bır marka bulamadıgım ıcın bu konuyu actım. Umarım yanlıs yapmamısımdır :)  ... ]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şuan ki aracım lpg li değil ama daha önce focus 1 aracımda landirenzo marka lpg sistemi kullanmıştım ve çok memnundum kesinlikle öneririm atikeri focusa pek önermiyorlar.Landirenzoyu arkadaşımda skoda fabia aracında kullanıyor ve aracı 2004 model 230 bin km de ve 30 bin km den beri sıkıntısız kullandığını söylüyor.Brc yi de kullanan arkadaşlar memnun olduğunu söylüyorlar bu iki markayı düşünebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şuan ki aracım lpg li değil ama daha önce focus 1 aracımda landirenzo marka lpg sistemi kullanmıştım ve çok memnundum kesinlikle öneririm atikeri focusa pek önermiyorlar.Landirenzoyu arkadaşımda skoda fabia aracında kullanıyor ve aracı 2004 model 230 bin km de ve 30 bin km den beri sıkıntısız kullandığını söylüyor.Brc yi de kullanan arkadaşlar memnun olduğunu söylüyorlar bu iki markayı düşünebilirsiniz.

Peki teşekkur ederım ılgınızden öturu .  

zavoli kullanıyorum 6 yıldır takılı çokşükür problem yok..

aracınız focus 1 mı pekı? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.