Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3'te Kaç Hava Yastığı Var?

Süleyman Altın

Soru

İyi Geceler

Focus 3 Style Plus arasım var aracımda kaç adet hava yastığı var bilmiyorum 6 mı 8 mi?

Donanım listesinde sürücü,yolcu ön ve yan hava yastıkları birde plus paketten perde hava yastıkları yazıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

İyi Geceler

Focus 3 Style Plus arasım var aracımda kaç adet hava yastığı var bilmiyorum 6 mı 8 mi?

Donanım listesinde sürücü,yolcu ön ve yan hava yastıkları birde plus paketten perde hava yastıkları yazıyor.

Aklınızı karıştıran şey şu yan PERDE havayastıkları YEKPARE açıldığı için ford tek sayıyor ön arka olayını.

Bazı firmalar buna 8 diyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Perde Hava yastıkları 2 tane mi oluyor?Ön ve Arka için bir tane mi? bazı forumlarda 2 tane yazıyor o yüzden 6 mı 8 mi diye sordum cem bey gerekli aciklamayi matematiksel olarak yazmis toplayamadigimizi dusunmus galiba :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Focus GarajıFocus IIIGenel Bilgiler" kategorisinden "Focus GarajıFocus IIISorular ve Sorunlar" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Perde Hava yastıkları 2 tane mi oluyor?Ön ve Arka için bir tane mi? bazı forumlarda 2 tane yazıyor o yüzden 6 mı 8 mi diye sordum cem bey gerekli aciklamayi matematiksel olarak yazmis toplayamadigimizi dusunmus galiba :(

Ee yazdımya işte 

Anladığım kadarıyla yastık patlama noktası olarak 6 açılan yastık sayısı 8 ? :)

Hayır yine 6 sadece ön arka aynı yerden yekpare çıkıyor. Yani 6 doğru. Bazı firmalar bunları ayrı ayrı patlatır 8 der halbuki aynıdır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Focus GarajıFocus IIIGenel Bilgiler" kategorisinden "Focus GarajıFocus IIISorular ve Sorunlar" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Ee yazdımya işte

Hayır yine 6 sadece ön arka aynı yerden yekpare çıkıyor. Yani 6 doğru. Bazı firmalar bunları ayrı ayrı patlatır 8 der halbuki aynıdır.

Ayrı ayrı patlatır derken? :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.