Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Araçları Satış Adetleri 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 -2018 (Tüm Aylar)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Motorlar dizel hariç bir önceki versiyona göre oldukça yavaşladı ve tüketimleri arttı. Performans yok. Yakıt daha fazla. Donanım kaybı da var. (Hız sabitleme )

Dizel otomatik versiyonu olmadan ancak bugüne kadar direnebildi rakiplerine bence Fiesta. Araç olsa da satmazdı gibime geliyor. 2009'da kasa değiştiğinde sıraya gitmiştik. Mevcut durum bir Fiesta fanatiği olarak beni son derece üzüyor. Henüz Tarsus'ta tek bir yeni Fiesta'ya rastlamadım ben de.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, H. Cenk yazdı:

Tarsusu bırak ben 20 milyonluk istanbulda görmedim. 

Anadolu yakasında 2 tane gördüm ikiside kırmızıydı. ( farkları araçlar :) )

--0 dakika sonra eklendi--
1 saat önce, Serkan Z. yazdı:

Donanım kaybı da var. (Hız sabitleme )

Serkan abi, yılbaşından sonra geliyor.

Belki bu nedenle insanlar bekliyodur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Daha 69 tane satmış. İl başına 1 tane düşmüyor.

Ekimi de sayarsak 157 tane :D Bunların çoğu 1.1L manuel Trend. Diğerleri hep gelecek aylar için gelecek pozisyondaydı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
4 saat önce, Mustafa Uysal yazdı:

Otomatik çeviriler efsane... :D 

Cip pusulası, Citroen havayolları, Ford Kaçış... :D:D

IDSte bile aracı okuduğunda "kılavuz" diye çıkıyordu, ne olduğunu anlayana kadar canım çıkmıştı, manuel vitesmiş :D 

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2017 yılı kapandı. Focus'a bakacak olursak geçen yıla göre 300 araç daha fazla satmış. 2018'in ilk yarısı düşüşe geçer sonra mk4 ile çıkmaya başlar yine benzer satar muhtemelen bu yıl.

Ford, tüm araçlarda Almaya'nın en çok satan üçüncü markası oldu. 292,300 araç satılmış, geçen yıla göre 8,800 adet fazla. Pazar payı da %0.1 artmış.

Ford EU başkanı diyor ki: "Fiesta ST, Fiesta Active ve Yeni Focus ile birlikte, 2018 yılı kuvvetli geçecek!"

Screen Shot 2018-01-11 at 19.51.33.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı Ford Araçları Satış Adetleri 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 -2018 (Tüm Aylar) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.