Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracın Kilometresi Orjinal Mi?

Süleyman Altın

Önerilen Mesajlar

Bende Cem Bey'in düşündüklerine benzer şeyler düşünmüştüm belkide adamın elinde eski lastikler vardı .Onları satmadan önce takıp ,aracın orijinal lastiklerinide kendi almış olabilir .Lastiklerin üretim tarihine baktınız mı hiç eğer eskiyse üretim tarihi ,büyük ihtimal eski sahibi satmadan değiştirmiştir...Araç benzinli olduğuna göre fazla yol yapan araç değildir bence km side orijinaldir servis kayıtlarında da sıkıntı yokmuş madem ,ya lastikleri değiştirilmiştir yada eski sahibi çabuk eskitmiştir.Araç 17 bin km deymiş geriye 4-5mm lastik dişi kaldıysa çokta abartı bir durum değil bence, bende daha önce michelin kullanmıştım 15-20 bin km de lastik dişinin yarısı gidiyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BMW ve Mercedes dahil km düşürülme, düşüren adam çok bilgisiz değilse tespit edilememekte.

Arabanın yaşı 3 olsa muaynedeki kilometreyi kontrol etmenizi önerebilirdim ancak o da malesef mümkün değil görünmekte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Ben böyle şeyleri okuduğum zaman aklıma kurtlar düşüyor.Benim aracı görseniz inanın kaçar giderdiniz herhalde.Sigaraya yanıkları mı dersiniz ,koltuk lekeleri mi,bagaj kripslerinin kırıklığını mı,bir dünya sürtük çizik mi vs vs ..Araç 37 bindeydi yetkili servise sordum son 2 bakım faturası da elimdeydi garantisi devam ediyordu tramerde de sorun yoktu güvendik aldık tabi lastik masrafları ve zeibart detaylı temizlik de cabası oldu..Neyse ben bunları okumayayım şimdi kafamda soru işaretleri olmasın sizde fazla takılmayın at ile avrat yiğidin bahtına demişler alın gitsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.