Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İpotek Kaldırma Yazısı Ücreti..

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Evet tahmin edeceğiniz gibi uğraşamadım. Lanet olsun adama zaten 19700 TL faiz ödemişim 300TL daha ödeyeyim, düz hesap 20000 olsun dedim . Karşılığında hesabımı ve otomatik ödemelerimi kapadım. Niye kapıyorsun dediler. Durumu anlattım siz bilirsiniz dediler.

Daha enteresanı bizim hatun kişide de çok yoğun kullanılan akbank kredi kartı var. Yaklaşık 10bin TL limitli ve genelde limitin yarıdan fazlası fazlası kullanılmış durumda. O da kapatmak için aradı. Niye kapatıyorsun demişler. Bizimki de anlatmış işte sizden kredi aldık ipotek kaldırma parası istediniz. Aynı siteden aynı zamanda İNG ve Vakıf da kredi veriyordu. Onların faizi  de aynıydı biz büyüktür diye akbank tercih ettik. Ama şimdi bizimle beraber kredisi biten komşulardan öğreniyoruz ki onlar ipotek kaldırma yazısı için para istemiyor bir tek siz istiyorsunuz o yüzden sizle ilişkimizi kesmeye karar verdik demiş. Hiç öyle iade edelim telafi edelim falan dememişler siz bilirsiniz deyip kapamışlar kartı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.