Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tavsiye Ettiğiniz Kitaplar

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Forum olarak eksik kalmamız mümkün değil can dostumuz kitaplar :)

Tavsiye ettiğiniz kitapları öğrenmek istiyoruz :) yalnız bunu yaparken kitap ismi ile kalmayalım lütfen neden tavsiye ettiğinizi ve içeriği belirtmenizi rica ediyorum.

Benim bugün tavsiye ettiğim kitap aşağıda fotosunu eklediğim kitaptır.

Eğitici olmasına rağmen sıkmadan akıcı şekilde okuyabilirsiniz. Taktikler uygulandığı takdirde başarılı olunur :)

4F0C199C-A3A7-443D-9B7C-0B3FFA376C5E-311

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen ay okudum bu kitabı. Uluslararası Siyer konferasında ödüle layık görülmüş.

Peygamberimizin hayatını detaylarıyla ele alan her kitaplıkta olması gereken okunası bir kitap....

8e1ba40c-7fd3-44d0-a85a-970c083b0cdb.jpg

Bir diğer kitap ise Ahmet Şerif İZGÖREN'in  Eşikaltı Büyücüleri....

Özellikle medyada, reklam ve filmlerde, gazete, dergi ilanlarında beynin derinliklerine oynanan oyunlarla alakalı;

bir solukta bitirilebilecek, bol görsel içeren on numara kitap....

3d6872c9b637b1ad59eb71c6f5d7f5e7.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen ay okudum bu kitabı. Uluslararası Siyer konferasında ödüle layık görülmüş.

Peygamberimizin hayatını detaylarıyla ele alan her kitaplıkta olması gereken okunası bir kitap....

8e1ba40c-7fd3-44d0-a85a-970c083b0cdb.jpg

Bir de bu var...

Yazarı Martin Lings (Ebubekir Siraceddin)... Kesinlikle tavsiye ederim..

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=7598

Benim ayrıca kitap tasiyeme gelecek olursak:

Ted Dekker'ın Çember Serisi..

4 kitaptan oluşuyor.

Yeşil-Siyah-Kırmızı-Beyaz...

İsterseniz Yeşil ile başlayıp beyaz ile bitirebilirsiniz.. İsterseniz de Siyah ile başlayıp Yeşil ile bitirebilirsiniz.. İki versiyonda da seri farklı şekilde bitmiş oluyor. Ama kendi içerisinde, isminden de anlaşılacağı üzere (Çember) döngüsel bir kurguya sahip..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz eğitici öğretici başlamışsınız. Ben Grange'ın polisiye/gerilim serisinin tamamını öneririm.

@Ahmet A., Bilinçaltı zımbırtıları ile ilgili olarak NLP kitaplarını öneririm. Ad olarak şu an bir tane gelmiyor aklıma da bulunca yazarım.

Bir de kişisel gelişim olarak %100 düşünce gücü diye eski bir kitap var, benim hoşuma gitmişti baya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2050_Kitap_On_Kapak-683x1024_zpsbf723054

Bu aralar bunu okumaktayım.Yazar dünyaca ünlü bir gelecekbilimci.Siyasetten bilime 2050'ye kadar olacakları anlatıyor.

Kitaptan bir cümle.'100 yıldır uyuyan Türkiye yeniden süpergüç konumuna gelicek' hadi bakalım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kısmetse Stephen King - Under the Dome almak istiyorum...

Misery ve Cujo beni benden almış kitaplardı. Misery o kadar etkilemiştiki nickimi misery olarak değiştirmiştim o zamanlarda o kadar deyim.

Bir de dizisini izledin mi abi ona da baya ilgi var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misery ve Cujo beni benden almış kitaplardı. Misery o kadar etkilemiştiki nickimi misery olarak değiştirmiştim o zamanlarda o kadar deyim.

Bir de dizisini izledin mi abi ona da baya ilgi var.

Misery'i okumadim.. Stephen King'in her zaman kalbomde ayri bir yeri vardir. Okunur.

Diziye de basladim, simdilik fena degil gibi...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.